LedStar Pripojovací konektor pre Biele 8mm široké LED pásiky
Kód: KONPRIPRI3528Súvisiaci tovar
5m dlhý prepojovací káblik pre 4 pinové RGB LED pásiky, určený pre všetky SMD typy RGB LED pásikov
Prepojenie dvoch jednofarebných LED pásikov so šírkou 10mm pomocou pritláčacieho mechanizmu
Pripojenie pásika ku konektoru sa prevádza pomocou spájkovania Tento konektor je svojimi rozmermi vhodný aj pre umiestnenie do hliníkovej lišty
Pripojovací konektor pre RGB COB FOB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Podrobný popis
Pripojovací konektor pre bielo svietiace a ostatné jednofarebné LED pásiky so šírkou 8mm
Podrobné parametre
Slúži k pripojeniu LED pásika bez potreby použitia spájkovačky. LED pásik sa vloží do mechanizmu ktorý po zatvorení zabezpečí pevný spoj. Rozmery mechanizmu neumožňujú jeho použitie v hliníkových lištách.
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Veľmi jednoduché a rýchle použitie s dostatočne odolným mechanizmom aj vďaka aretácii.
Všade kde pracujeme s LED pásikmi, potrebujeme ich pripájať k zdroju alebo aj k ovládaču, pričom sa chceme vyhnúť spájkovaniu. Za predpokladu že LED pásiky umiestňujeme priamo na podklad a nie do lišty. Typický príklad je podsvietenie stropov kde sa LED pásik zvyčajne lepí priamo na kovovú nosnú konštrukciu, na tzv. U alebo CD profily. Vtedy môžeme s výhodou použiť aj tento model konektora. Časté použitie napríklad pri osvetlení v kuchyniach kde sa zvyčajne používajú aj biele LED pásiky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 17cm |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | Konektor pre bielo svietiace pásiky, Pripájací LED konektor |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Výška: | 5mm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Pre LED pásiky široké: | 8mm |
Prepájací konektor pre CCT Duálne COB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie napr. ovládača, a na opačnom konci je mechanizmus pre ľahké pripojenie RGBW LED pásika bez spájkovania
1m dlhý prepojovací káblik pre RGBW LED pásiky s 5 pinovými konektormi
Konektor pre RGBW LED pásiky, s dvoma typmi koncoviek na oboch koncoch, prepojenie RGB LED pásika a IRD RGBW ovládača pre zmenu farieb RGBW pásika alebo pre pripojenie k rozbočovaču a podobne
Univerzálny rýchlospojovaci konektor pre spojenia 5 pinového RGBW LED pásikov a príslušenstva, spojovacia nepájivá sada pre RGBW LED pásiky
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie RGBW ovládača alebo predlžovacieho RGBW káblika a pod.
Dvojitá spojka LA-COB-301-10 je určená na prepojenie dvoch COB CCT LED pásikov so šírkou 10 mm a tromi kontaktmi, vďaka čomu jednoducho vytvoríš súvislú líniu nastaviteľného bieleho svetla bez spájkovania. Transparentné telo s kovovými kontaktmi zabezpečí spoľahlivý elektrický spoj a zároveň zostáva nenápadné pri montáži v hliníkovom profile.
L‑kový spájkovací konektor LedStar je určený na pevné a spoľahlivé prepojenie RGB LED pásikov so šírkou 10 mm do pravého uhla bez použitia mechanických klipov. Vďaka spájkovaniu poskytuje nízky prechodový odpor a dlhodobú spoľahlivosť aj pri vyššom výkone LED pásov.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

