LedStar Spojovací konektor, samorezná spojka pre RGBW 12mm LED pásiky
Kód: SPOJKA_RGBWSúvisiaci tovar
1m dlhý prepojovací káblik pre RGBW LED pásiky s 5 pinovými konektormi
Pripojovací konektor pre RGB COB FOB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
1m dlhý prepojovací káblik pre RGB LED pásiky so 4 pinovými konektormi
Podrobný popis
Spojovací konektor pre vzájomné spojenie dvoch RGBW LED pásikov so šírkou 12mm
Podrobné parametre
Dvojstranný konektor umožňujúci spojenie dvoch RGBW LED pásikov, bez potreby spájkovania. Pevný spoj bez použitia spájkovačky a cínu. Jedna aj druhá strana konektora je prispôsobená na pripojenie RGBW LED pásika so šírkou 12mm. Je vhodný pre všetky RGBW 12mm LED pásiky.
Jednoduchá a rýchla inštalácia
Stačí vložiť pásiky do konektora a pevne zatlačiť, najlepšie kliešťami. Pevné spojenie zabezpečia ostré medené hroty prítlačného mechanizmu

Aretácia prítlačného mechanizmu fixuje zatvorený konektor:
.jpg)
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Jednoduché a rýchle použitie s trvácnym a veľmi odolným mechanizmom s aretáciou pre pevný spoj.
Všade kde pracujeme s LED pásikmi, potrebujeme ich pripájať k zdroju alebo aj k ovládaču alebo ich chceme vzájomne spojiť, pričom sa chceme vyhnúť spájkovaniu. Časté použitie napríklad pri osvetlení v jedálni či obývacích priestoroch kde sa zvyčajne používajú farebné aj biele LED pásiky.


Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| Rozmery: | 20x16x7mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | Spojka, RGBW konektor |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 5 rokov |
| Pre LED pásiky široké: | 12mm |
Univerzálny rýchlospojovaci konektor pre spojenia 5 pinového RGBW LED pásikov a príslušenstva, spojovacia nepájivá sada pre RGBW LED pásiky
L‑kový spájkovací konektor LedStar je určený na pevné a spoľahlivé prepojenie RGB LED pásikov so šírkou 10 mm do pravého uhla bez použitia mechanických klipov. Vďaka spájkovaniu poskytuje nízky prechodový odpor a dlhodobú spoľahlivosť aj pri vyššom výkone LED pásov.
Konektor pre RGBW LED pásiky, s dvoma typmi koncoviek na oboch koncoch, prepojenie RGB LED pásika a IRD RGBW ovládača pre zmenu farieb RGBW pásika alebo pre pripojenie k rozbočovaču a podobne
Prepájací konektor pre CCT Duálne COB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Konektor L krátky, zaklápavaci mechanizmus, pre jednoduché spájanie jednofarebných LED pásikov so šírkou do 10mm
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

