MasterLED Medená Dvojlinka 2x0,35mm biely kábel, 100m rolka
Kód: VIP3494_100Súvisiaci tovar
MiBoxer SW2 (FUT035W+) je 2‑v‑1 WiFi + 2,4 GHz LED kontrolér pre jednofarebné a CCT LED pásy 12–24 V s podporou aplikácie Tuya Smart. Umožňuje plynulé stmievanie, zmenu teploty bielej, tvorbu sunrise scenárov pre jemné ranné budenie a hudobný režim, v ktorom svetlo dynamicky reaguje na rytmus hudby
Univerzálny rýchlospojovaci konektor pre spojenia 5 pinového RGBW LED pásikov a príslušenstva, spojovacia nepájivá sada pre RGBW LED pásiky
Konektor 2.1x5.5 zo zdierkou typu male/samec s dlžkou káblika 100cm
Podrobný popis
Rolka s návinom 100m, dvojžilový medený kábel v transparentnom prevedení pre nízkonapäťové inštalácie so záťažou do cca 3A
Overený európsky producent elektrických káblov.
Podrobné parametre
Prierez jadra: 0,35 mm² viacžilové lanko
Počet žíl: 2
Farba izolácie: Biela s jedným pruhom s červeným označením
Izolačný materiál: PVC
Materiál vodiča: Bezkyslíkova meď (OFC)
Použitie: Nízkonapäťové inštalácie
Vodič určený aj pre nízkonapäťové 12V alebo napr. aj 24V rozvody používané pri inštaláciách 12V alebo 24V LED pásikov. Max. povolené zaťaženie 3A určuje optimálne zaťaženie vodiča do 36W pri 12V rozvodoch alebo do 72W pri 24V rozvodoch.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 100m |
| ? Farba: | Biela |
| Materiál: | Bezkyslíková meď (OFC) |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | Dvojlinka 2x0.35mm |
| Uvedená cena: | za 100m |
| Záruka: | 5 rokov |
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie RGBW ovládača alebo predlžovacieho RGBW káblika a pod.
Jednostranný konektor pre pripojenie 10mm širokých RGBW LED pásikov, bez potreby spájkovania
Konektor L krátky, zaklápavaci mechanizmus, pre jednoduché spájanie jednofarebných LED pásikov so šírkou do 10mm
Prepojenie dvoch jednofarebných LED pásikov so šírkou 10mm pomocou pritláčacieho mechanizmu
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

