LedStar Prepojovacia spojka pre CCT COB LED pásiky 10mm
Kód: MC-LA-COB-302-11Súvisiaci tovar
Konektor L krátky, zaklápavaci mechanizmus, pre jednoduché spájanie jednofarebných LED pásikov so šírkou do 10mm
10 kusové balenie RGB pripojovací 4 pinový konektor pre RGB LED pásiky, dĺžka 100mm, súčasťou je 4 kolikový pin
Pre pripojenie RGBW LED pásikov so šírkou 12mm, bez potreby spájkovania
1m dlhý prepojovací káblik pre RGB LED pásiky so 4 pinovými konektormi
Podrobný popis
Spojovací konektor, spojka pre CCT COB LED pásiky
Podrobné parametre
Slúži k pripojeniu LED pásika bez potreby použitia spájkovačky. LED pásik sa vloží do konektora.
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Veľmi jednoduché a rýchle použitie s dostatočne odolným mechanizmom aj vďaka aretácii.
Konektor je navrhnutý tak, aby ho bolo možné použiť aj v hliníkových lištách.
Bez problémov sa zmestí do väčšiny profilov z našej ponuky, konkrétne do všetkých líšt so šírkou 10 mm a viac.
Všade kde pracujeme s LED pásikmi, potrebujeme ich pripájať k zdroju alebo aj k ovládaču, pričom sa chceme vyhnúť spájkovaniu. Za predpokladu že LED pásiky umiestňujeme priamo na podklad a nie do lišty. Typický príklad je podsvietenie stropov kde sa LED pásik zvyčajne lepí priamo na kovovú nosnú konštrukciu, na tzv. U alebo CD profily. Vtedy môžeme s výhodou použiť aj tento model konektora. Časté použitie napríklad pri osvetlení v obývacej izbe kde sa tiež používajú aj COB RGB LED pásiky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 17cm |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | COB konektor, CCT Duálny konektor, Pripájací LED konektor |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Výška: | 5mm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Pre LED pásiky široké: | 10mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Konektor 2.1x5.5 zo zdierkou typu male/samec s dlžkou káblika 100cm
Pripojovací konektor pre RGB COB FOB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
1m dlhý prepojovací káblik pre RGBW LED pásiky s 5 pinovými konektormi
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

