LedStar Pripojovací konektor pre RGB farebné LED pásiky a RGB ovládače
Kód: VIP2248Súvisiaci tovar
Vzájomné spojenie dvoch RGBW LED pásikov širokých 10mm, bez spájkovania, rýchlospojka pre LED RGBW pásiky
Pre spojenie dvoch LED pásikov do pravého uhla, mechanizmus typu zasúvací, pre LED pásiky so šírkou do 10mm
Podrobný popis
Konektor s prítlačným mechanizmom slúži na pripojenie LED pásika typu RGB na pripojenie k RGB ovládaču.
Spôsob použitia
Používa sa napríklad na pripojenie RGBW pásika ku ovládaču. Pri niektorých modeloch RGBW pásikoch sú sloty na RGB pásiku v poradí +,R,G,B,W a v niektorých +,G,R,B,W. Prihliadnite na túto skutočnosť a v prípade ak farebné sloty nekorešpondujú resp. nie sú v poradí ako na konektore, tak drôty konektora pripojte adekvátne ku ovládaču. Inak povedané, poradie farieb drôtik konektora nie je podstatné. V opačnom prípade budete tlačidlu Červená ovládať zelenú farbu, a tlačidlom Zelená budete ovládať červenú farbu. Ak sa tak stane, vymeňte na svorkovnici ovládača uvedené drôtiky medzi sebou.
Veľmi jednoduché a rýchle použitie s dostatočne odolným mechanizmom aj vďaka aretácii.
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Všade kde pracujeme s LED pásikmi, potrebujeme ich spájať a chceme sa vyhnúť spájkovaniu. Za predpokladu že LED pásiky umiestňujeme priamo na podklad a nie do lišty. Typický príklad je podsvietenie stropov kde sa LED pásik zvyčajne lepí priamo na kovovú nosnú konštrukciu, na tzv. U alebo CD profily. Vtedy môžeme s výhodou použiť aj tento model konektora. Časté použitie napríklad pri osvetlení v obývacích priestoroch kde sa zvyčajne používa aj farebný LED pásik.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 17cm |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | RGB konektor, Pripájací LED konektor |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Výška: | 5mm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Pre LED pásiky široké: | 10mm |
Pripojovací konektor pre RGB COB FOB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Konektor L krátky, zaklápavaci mechanizmus, pre jednoduché spájanie jednofarebných LED pásikov so šírkou do 10mm
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

