MCompr Káblový rozbočovač napájacieho napätia 2,1x5,5mm, 1 vstup, 2 výstupy, biely
Kód: MC54Súvisiaci tovar
Vzájomné spojenie dvoch RGBW LED pásikov širokých 10mm, bez spájkovania, rýchlospojka pre LED RGBW pásiky
Pripájací konektor LedStar je určený pre jednofarebné 12/24 V COB LED pásiky so šírkou 8 mm. Umožňuje ich pripojenie k napájaciemu káblu jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti spájkovania kontaktov.
L‑kový spájkovací konektor LedStar je určený na pevné a spoľahlivé prepojenie RGB LED pásikov so šírkou 10 mm do pravého uhla bez použitia mechanických klipov. Vďaka spájkovaniu poskytuje nízky prechodový odpor a dlhodobú spoľahlivosť aj pri vyššom výkone LED pásov.
Podrobný popis
Rozbočovač v bielom prevedení, s jedným vstupom a dvoma výstupmi, všetko so štandardnými zdierkami 2.1/5.5
Podrobné parametre
Rozbočovač vybavený koncovkami 1x male/samec a 2x female/samica
Návody k zapojeniu LED pásikov, aj takúto kategóriu článkov nájdete na našom Blogu.
Určené napríklad pre situácie keď z jedného napájacieho adaptérového zdroja potrebujeme viesť napätie do viacerých vetiev s LED pásikmi Bežné použitie je teda pri členitých vedeniach pri osvetlení bielym jednofarebným LED pásikom, napr. v priestoroch kuchyne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? DC konektor: | 5,5/2,1mm |
| Dĺžka: | 40cm |
| ? Farba: | Biela |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | 1xsamica/2xsamec |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 5 rokov |
Konektor L krátky, zaklápavaci mechanizmus, pre jednoduché spájanie jednofarebných LED pásikov so šírkou do 10mm
Pripojovací konektor pre RGB COB FOB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Pre pripojenie RGBW LED pásikov so šírkou 12mm, bez potreby spájkovania
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

