Mcomp Predlžovací prepojovací 1m RGB káblik 4 pinový
Kód: MCZLA000005Súvisiaci tovar
Pripojenie pásika ku konektoru sa prevádza pomocou spájkovania Tento konektor je svojimi rozmermi vhodný aj pre umiestnenie do hliníkovej lišty
Vzájomné spojenie dvoch RGBW LED pásikov širokých 10mm, bez spájkovania, rýchlospojka pre LED RGBW pásiky
Konektor L krátky, zaklápavaci mechanizmus, pre jednoduché spájanie jednofarebných LED pásikov so šírkou do 10mm
Pripájací konektor LedStar je určený pre jednofarebné 12/24 V COB LED pásiky so šírkou 8 mm. Umožňuje ich pripojenie k napájaciemu káblu jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti spájkovania kontaktov.
10 kusové balenie RGB pripojovací 4 pinový konektor pre RGB LED pásiky, dĺžka 100mm, súčasťou je 4 kolikový pin
Podrobný popis
Originálny predlžovací prepojovací RGB káblik so 4 pinovými konektormi typu samica, na oboch koncoch.
Podrobné parametre
Využitie predovšetkým pre pripojenie RGB pásika k ovládačom RGB pásika, ktoré sú ukončené 4 pinovým konektorom.
Súčasťou šnúry je 1 x 4 kolíkový pin.
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Veľmi jednoduché a rýchle použitie.
Všade kde pracujeme s farebnými LED pásikmi a potrebujeme ich pripájať vo viacerých vetvách, ktoré chceme zlúčiť na ovládači. Pritom sa chceme pričom sa chceme vyhnúť spájkovaniu. Typický príklad je podsvietenie stropov kde sa LED pásik zvyčajne privádza vo viacerých vetvách. Časté použitie napríklad pri osvetlení v obývacích priestoroch kde chceme okrem bielej farby používať aj farebné svetlo.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Dĺžka: | 100cm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | RGB |
| Uvedená cena: | za 1m |
| Pre LED pásiky široké: | 10mm |
Prepájací konektor pre CCT Duálne COB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Pripojovací konektor pre RGB COB FOB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie RGBW ovládača alebo predlžovacieho RGBW káblika a pod.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

