LedStar Rozbočovač pre 4 pinové RGB pásiky, 1 vstup, 2 výstupy
Kód: 1511Súvisiaci tovar
Rozbočovač pre pripojenie troch vetiev RGB LED pásika k jednému RGB ovládaču
Prepojenie dvoch jednofarebných LED pásikov so šírkou 10mm pomocou pritláčacieho mechanizmu
Pripojenie pásika ku konektoru sa prevádza pomocou spájkovania Tento konektor je svojimi rozmermi vhodný aj pre umiestnenie do hliníkovej lišty
1m dlhý prepojovací káblik pre RGB LED pásiky so 4 pinovými konektormi
Podrobný popis
Rozbočovač, konektor určený pre RGB LED pásiky, 1 vstup / 2 výstupy, kábliky sú ukončené 4 pinovými koncovkami typu samica
Podrobné parametre
Využitie predovšetkým pre pripojenie 2 vetiev RGB pásika k ovládačom RGB pásika, ktoré sú ukončené 4pinovým konektorom. Súčasťou konektora nie sú 4 kolíkové piny, ak ich pásik neobsahuje, môžete si ich objednať.
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Veľmi jednoduché a rýchle použitie.
Všade kde pracujeme s farebnými LED pásikmi a potrebujeme ich pripájať vo viacerých vetvách, ktoré chceme zlúčiť na ovládači. Pritom sa chceme pričom sa chceme vyhnúť spájkovaniu. Typický príklad je podsvietenie stropov kde sa LED pásik zvyčajne privádza vo viacerých vetvách. Časté použitie napríklad pri osvetlení v obývacích priestoroch kde chceme okrem bielej farby používať aj farebné svetlo.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 30cm |
| ? Farba: | Biela |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | RGB konektor, Rozbočovač, 1xvstup/2xvýstup |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 5 rokov |
| Pre LED pásiky široké: | 10mm |
5m dlhý prepojovací káblik pre 4 pinové RGB LED pásiky, určený pre všetky SMD typy RGB LED pásikov
Medená dvojlinka 2×0,35 mm, 100 m. Biely flexibilný kábel s PVC izoláciou, ideálny pre LED pásiky a nízkonapäťové inštalácie do cca 3 A.
Pripájací konektor LedStar je určený pre jednofarebné 12/24 V COB LED pásiky so šírkou 8 mm. Rovnako tak pasuje na klasické SMD 8mm LED pásiky. Umožňuje ich pripojenie k napájaciemu káblu jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti spájkovania kontaktov.
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie RGBW ovládača alebo predlžovacieho RGBW káblika a pod.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

