LedStar Rohový "L" spojovací konektor pre RGB COB LED 10mm LED pásiky
Kód: MCLA-COB-406-10Súvisiaci tovar
1m dlhý prepojovací káblik pre RGB LED pásiky so 4 pinovými konektormi
Univerzálny rýchlospojovaci konektor pre spojenia 5 pinového RGBW LED pásikov a príslušenstva, spojovacia nepájivá sada pre RGBW LED pásiky
Prepojenie dvoch jednofarebných LED pásikov so šírkou 10mm pomocou pritláčacieho mechanizmu
Podrobný popis
Prepájacia rohová "L" spojka pre RGB COB FOB LED pásiky
Podrobné parametre
Slúži k spojeniu COB farebných RGB LED pásikov bez potreby použitia spájkovačky. LED pásik sa vloží do mechanizmu. Následne treba kovové piny na obidvoch krajoch konektora silno zatlačiť plochými kliešťami tak aby sa kovové piny zapichli do PCB medeného podkladu LED pásika, čím sa zabezpečí vodivé spojenie.
Konektor je navrhnutý tak, aby ho bolo možné použiť aj v hliníkových lištách.
Bez problémov sa zmestí do väčšiny profilov z našej ponuky, konkrétne do všetkých líšt so šírkou 10 mm a viac.
Veľmi jednoduché a rýchle použitie s dostatočne odolným mechanizmom
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Všade kde pracujeme s LED pásikmi, potrebujeme ich pripájať k zdroju alebo aj k ovládaču, pričom sa chceme vyhnúť spájkovaniu. Za predpokladu že LED pásiky umiestňujeme priamo na podklad a nie do lišty. Typický príklad je podsvietenie stropov kde sa LED pásik zvyčajne lepí priamo na kovovú nosnú konštrukciu, na tzv. U alebo CD profily. Vtedy môžeme s výhodou použiť aj tento model konektora. Časté použitie napríklad pri osvetlení v obývacej izbe kde sa tiež používajú aj COB RGB LED pásiky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | Spojka COB, COB konektor, RGB konektor, Rohová "L" spojka |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Pre LED pásiky široké: | 10mm |
| Počet pin: | 4 |
Prepájací konektor pre CCT Duálne COB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Pripojenie pásika ku konektoru sa prevádza pomocou spájkovania Tento konektor je svojimi rozmermi vhodný aj pre umiestnenie do hliníkovej lišty
Konektor L krátky, zaklápavaci mechanizmus, pre jednoduché spájanie jednofarebných LED pásikov so šírkou do 10mm
Pripojovací konektor pre RGB COB FOB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Dvojitá spojka LA-COB-301-10 je určená na prepojenie dvoch COB CCT LED pásikov so šírkou 10 mm a tromi kontaktmi, vďaka čomu jednoducho vytvoríš súvislú líniu nastaviteľného bieleho svetla bez spájkovania. Transparentné telo s kovovými kontaktmi zabezpečí spoľahlivý elektrický spoj a zároveň zostáva nenápadné pri montáži v hliníkovom profile.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

