MasterLED Medená Dvojlinka 2x0,35mm biely kábel, 1m
Kód: VIP3494Súvisiaci tovar
Dvojitá spojka LA-COB-301-10 je určená na prepojenie dvoch COB CCT LED pásikov so šírkou 10 mm a tromi kontaktmi, vďaka čomu jednoducho vytvoríš súvislú líniu nastaviteľného bieleho svetla bez spájkovania. Transparentné telo s kovovými kontaktmi zabezpečí spoľahlivý elektrický spoj a zároveň zostáva nenápadné pri montáži v hliníkovom profile.
Podrobný popis
Dvojžilový medený kábel v transparentnom prevedení pre nízkonapäťové inštalácie so záťažou do cca 3A
Overený európsky producent elektrických káblov.
Podrobné parametre
Prierez jadra: 0,35 mm² viacžilové lanko
Počet žíl: 2
Farba izolácie: Biela s jedným pruhom s červeným označením
Izolačný materiál: PVC
Materiál vodiča: Bezkyslíkova meď (OFC)
Použitie: Nízkonapäťové inštalácie
Cena za 1m
Vodič určený aj pre nízkonapäťové 12V alebo napr. aj 24V rozvody používané pri inštaláciách 12V alebo 24V LED pásikov. Max. povolené zaťaženie 3A určuje optimálne zaťaženie vodiča do 36W pri 12V rozvodoch alebo do 72W pri 24V rozvodoch.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 1m |
| ? Farba: | Biela |
| Materiál: | Bezkyslíková meď (OFC) |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| Typ: | Dvojlinka 2x0.35mm |
| Uvedená cena: | za 1m |
| Záruka: | 5 rokov |
Konektor L krátky, zaklápavaci mechanizmus, pre jednoduché spájanie jednofarebných LED pásikov so šírkou do 10mm
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie napr. ovládača, a na opačnom konci je mechanizmus pre ľahké pripojenie RGBW LED pásika bez spájkovania
1m dlhý prepojovací káblik pre RGB LED pásiky so 4 pinovými konektormi
Prepájací konektor pre CCT Duálne COB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Pripojovací konektor pre RGB COB FOB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

