LedStar Spojovací konektor, spojka pre COB 10mm LED pásiky
Kód: MCLA-COB-201-10Súvisiaci tovar
1m dlhý prepojovací káblik pre RGBW LED pásiky s 5 pinovými konektormi
Pre spojenie dvoch LED pásikov do pravého uhla, mechanizmus typu zasúvací, pre LED pásiky so šírkou do 10mm
Konektor pre RGBW LED pásiky, s dvoma typmi koncoviek na oboch koncoch, prepojenie RGB LED pásika a IRD RGBW ovládača pre zmenu farieb RGBW pásika alebo pre pripojenie k rozbočovaču a podobne
10 kusové balenie RGB pripojovací 4 pinový konektor pre RGB LED pásiky, dĺžka 100mm, súčasťou je 4 kolikový pin
Podrobný popis
Spojka pre COB LED pásiky so šírkou 10mm. Zatláčaci mechanizmus pre spoľahlivé spojenie a jednoduchú manipuláciu.
Podrobné parametre
Slúži k prepojeniu dvoch LED COB pásikov. Jednoduché použitie. Konektor umožní spojiť pásiky bez potreby spájkovania. Určené pre pásik so šírkou 8mm. Konektor je možné vďaka malým rozmerom vložiť aj do vnútra hliníkovej lišty.
Slúži k pripojeniu LED pásika bez potreby použitia spájkovačky. LED pásik sa vloží do konektora. a kovové piny sa zatlačia plochými kliešťami aby sa piny zapichli do podkladu LED pásika a zabezpečili vodivé spojenie.
Konektor je navrhnutý tak, aby ho bolo možné použiť aj v hliníkových lištách.
Bez problémov sa zmestí do väčšiny profilov z našej ponuky, konkrétne do všetkých líšt so šírkou 10 mm a viac.
Jednoduchá a rýchla inštalácia
Dvojitý konektor pre jednofarebné pásky na báze technológie COB (Chip on Board) so šírkou PCB podkladu 10 mm. Perfektné riešenie pre spojenie COB pások do jednej dlhej časti bez potreby spájkovania! Stačí vložiť LED pásik na určené miesto a je to! Ak je LED pásik po vložení uvoľnený, stačí pritlačiť kovové prvky k pásiku tak, aby sa dostali do kontaktu s spájkovacími plôškami, po tomto máme istotu, že pásik z konektora nevykĺzne.
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Kovový mechanizmus pre možné zatlačenie kliešťami pre rôzne hrúbky LED pásikov.
Všade kde pracujeme s LED pásikmi, potrebujeme ich pripájať k zdroju alebo aj k ovládaču alebo ich chceme vzájomne spojiť, pričom sa chceme vyhnúť spájkovaniu. Časté použitie napríklad pri osvetlení v jedálni či obývacích priestoroch kde sa používajú aj biele COB LED pásiky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | Spojka, COB konektor |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Pre LED pásiky široké: | 10mm |
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie napr. ovládača, a na opačnom konci je mechanizmus pre ľahké pripojenie RGBW LED pásika bez spájkovania
Vzájomné spojenie dvoch RGBW LED pásikov širokých 10mm, bez spájkovania, rýchlospojka pre LED RGBW pásiky
Jednostranný konektor pre pripojenie 10mm širokých RGBW LED pásikov, bez potreby spájkovania
Medená dvojlinka 2×0,35 mm, 100 m. Biely flexibilný kábel s PVC izoláciou, ideálny pre LED pásiky a nízkonapäťové inštalácie do cca 3 A.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

