LedStar Spojovací konektor, samorezná spojka pre klasické SMD aj COB 10mm LED pásiky
Kód: SMDSPOJKA10Súvisiaci tovar
1m dlhý prepojovací káblik pre RGBW LED pásiky s 5 pinovými konektormi
Konektor pre RGBW LED pásiky, s dvoma typmi koncoviek na oboch koncoch, prepojenie RGB LED pásika a IRD RGBW ovládača pre zmenu farieb RGBW pásika alebo pre pripojenie k rozbočovaču a podobne
Pripojenie pásika ku konektoru sa prevádza pomocou spájkovania Tento konektor je svojimi rozmermi vhodný aj pre umiestnenie do hliníkovej lišty
Pripájací konektor LedStar je určený pre jednofarebné 12/24 V COB LED pásiky so šírkou 8 mm. Umožňuje ich pripojenie k napájaciemu káblu jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti spájkovania kontaktov.
Podrobný popis
Spojka pre klasické LED pásiky so šírkou 10mm. Odolný samo rezný mechanizmus s aretáciou pre pevné zafixovanie LED pásikov.
Konektor je možné použiť aj na 230V COB LED pás:
Podrobné parametre
Slúži k prepojeniu dvoch LED pásikov. Jednoduché použitie. Konektor umožní spojiť pásiky bez potreby spájkovania. Primárne určené pre pásik so šírkou 10mm. Je však možné použiť aj na 8mm pásiky. Konektor je robustný a znesie aj väčšie namáhanie. Nie je možné ho kvôli rozmerom vložiť do vnútra hliníkovej lišty.
Jednoduchá a rýchla inštalácia
Ostré samo rezné hroty vnútri konektora zabezpečia pevný spoj. Konektor je po bokoch vybavený aretačným mechanizmom pre pevné zafixovanie vložených LED pásikov. Postup je jednoduchý, vložíme LED pásik z jednej strany do konektora :

Následne zaklopíme konektor až kým nezapadne aretácia. Rovnako vložíme a zatlačíme aj pásik z druhej strany konektora.
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Jednoduché a rýchle použitie s trvácnym a veľmi odolným mechanizmom s aretáciou pre pevný spoj.
Všade kde pracujeme s LED pásikmi, potrebujeme ich pripájať k zdroju alebo aj k ovládaču alebo ich chceme vzájomne spojiť, pričom sa chceme vyhnúť spájkovaniu. Časté použitie napríklad pri osvetlení v jedálni či obývacích priestoroch kde sa používajú všetky druhy jednofarebných, bielych či iných dvoj pinových LED pásikov, vrátane COB LED pásikov.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| Rozmery: | 20x15x8mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | Spojka COB, COB konektor |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 5 rokov |
| Pre LED pásiky široké: | 8mm, 10mm |
Medená dvojlinka 2×0,35 mm, 100 m. Biely flexibilný kábel s PVC izoláciou, ideálny pre LED pásiky a nízkonapäťové inštalácie do cca 3 A.
Pre spojenie dvoch LED pásikov do pravého uhla, mechanizmus typu zasúvací, pre LED pásiky so šírkou do 10mm
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie napr. ovládača, a na opačnom konci je mechanizmus pre ľahké pripojenie RGBW LED pásika bez spájkovania
10 kusové balenie RGB pripojovací 4 pinový konektor pre RGB LED pásiky, dĺžka 100mm, súčasťou je 4 kolikový pin
Dvojitá spojka LA-COB-301-10 je určená na prepojenie dvoch COB CCT LED pásikov so šírkou 10 mm a tromi kontaktmi, vďaka čomu jednoducho vytvoríš súvislú líniu nastaviteľného bieleho svetla bez spájkovania. Transparentné telo s kovovými kontaktmi zabezpečí spoľahlivý elektrický spoj a zároveň zostáva nenápadné pri montáži v hliníkovom profile.
Prepájací konektor pre CCT Duálne COB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie RGBW ovládača alebo predlžovacieho RGBW káblika a pod.
Konektor 2.1x5.5 zo zdierkou typu male/samec s dlžkou káblika 100cm
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

