LedStar Spojovací konektor, spojka pre RGBW 10mm LED pásiky
Kód: MCL408Súvisiaci tovar
5m dlhý prepojovací káblik pre 4 pinové RGB LED pásiky, určený pre všetky SMD typy RGB LED pásikov
Rozbočovač pre pripojenie troch vetiev RGB LED pásika k jednému RGB ovládaču
Medená dvojlinka 2×0,35 mm, 100 m. Biely flexibilný kábel s PVC izoláciou, ideálny pre LED pásiky a nízkonapäťové inštalácie do cca 3 A.
Jednostranný konektor pre pripojenie 10mm širokých RGBW LED pásikov, bez potreby spájkovania
Podrobný popis
Konektor na priame vzájomné spojenie dvoch 5 pinových RGBW LED pásikov so šírkou 10mm.
Podrobné parametre
Dvojstranný konektor umožňujúci spojenie dvoch RGBW LED pásikov, bez potreby spájkovania. Pevný spoj bez použitia spájkovačky a cínu. Jedna aj druhá strana konektora je prispôsobená na pripojenie RGBW LED pásika so šírkou 12mm. Je vhodný pre všetky RGBW 12mm LED pásiky. Vonkajšie rozmery konektora neumožňujú jeho vloženie do hliníkových líšt.
Jednoduchá a rýchla inštalácia
Použitie tohto konektora je jednoduché. Stačí otvoriť plastové príklopky konektora, vložiť dovnútra konce LED pásika a plastové príklopky konektora zatlačiť naspäť.

Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Konektor nahrádza pomerne náročné spájkovanie pri RGBW LED pásikoch.
Všade kde pracujeme s LED pásikmi, potrebujeme ich pripájať k zdroju alebo aj k ovládaču alebo ich chceme vzájomne spojiť, pričom sa chceme vyhnúť spájkovaniu. Časté použitie napríklad pri osvetlení stien a stropu v jedálni či obývacích priestoroch kde sa zvyčajne používa biela farba svetla a tiež aj farebné svetlo.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| Rozmery: | 16x15x5mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | Spojka, RGBW konektor |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 5 rokov |
| Pre LED pásiky široké: | 10mm |
L‑kový spájkovací konektor LedStar je určený na pevné a spoľahlivé prepojenie RGB LED pásikov so šírkou 10 mm do pravého uhla bez použitia mechanických klipov. Vďaka spájkovaniu poskytuje nízky prechodový odpor a dlhodobú spoľahlivosť aj pri vyššom výkone LED pásov.
Prepájací konektor pre CCT Duálne COB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Konektor L krátky, zaklápavaci mechanizmus, pre jednoduché spájanie jednofarebných LED pásikov so šírkou do 10mm
Vzájomné spojenie dvoch RGBW LED pásikov širokých 10mm, bez spájkovania, rýchlospojka pre LED RGBW pásiky
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

