Cabletech Dvojlinka 2x2,0mm transparentný kábel, 100m rolka
Kód: MCKAB000034Súvisiaci tovar
Pripojenie pásika ku konektoru sa prevádza pomocou spájkovania Tento konektor je svojimi rozmermi vhodný aj pre umiestnenie do hliníkovej lišty
L‑kový spájkovací konektor LedStar je určený na pevné a spoľahlivé prepojenie RGB LED pásikov so šírkou 10 mm do pravého uhla bez použitia mechanických klipov. Vďaka spájkovaniu poskytuje nízky prechodový odpor a dlhodobú spoľahlivosť aj pri vyššom výkone LED pásov.
Prepojenie dvoch jednofarebných LED pásikov so šírkou 10mm pomocou pritláčacieho mechanizmu
Podrobný popis
Dvojžilový transparentný medený kábel s hrúbkou 2 x 2,0mm pre veľké záťaže až do 20A
Overený európsky producent elektrických káblov.
Podrobné parametre
Prierez jadra: 2,00 mm² viacžilové lanko
Počet žíl: 2
Farba izolácie: Transparentná s červeným pruhom
Izolačný materiál: PVC
Materiál vodiča: Meďou plátovaný hliník (CCA HQ)
Použitie: Nízkonapäťové inštalácie a rozvody do 50V
Max. zaťaženie pri 12V je 240W, pri 24V je to až 480W
Vodič určený aj pre nízkonapäťové 12V alebo napr. aj 24V náročne rozvody s veľkým zaťažením, napríklad pri osvetlení znížených členitých stropoch kde je potrebné viesť dvojlinkou prívodné napätie na viacero vetiev resp. na väčšie vzdialenosti.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 100m |
| ? Farba: | Transparentná |
| Materiál: | CCA (meďou plátovaný hliník) |
| ? Max. menovitý prúd: | 20A |
| ? Max. povolené zaťaženie: | 12V/240W, 24V/480W |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| Typ: | Dvojlinka 2x2.00mm |
| Uvedená cena: | za 100m |
| Záruka: | 5 rokov |
Pripájací konektor LedStar je určený pre jednofarebné 12/24 V COB LED pásiky so šírkou 8 mm. Umožňuje ich pripojenie k napájaciemu káblu jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti spájkovania kontaktov.
Vzájomné spojenie dvoch RGBW LED pásikov širokých 10mm, bez spájkovania, rýchlospojka pre LED RGBW pásiky
Prepájací konektor pre CCT Duálne COB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Univerzálny rýchlospojovaci konektor pre spojenia 5 pinového RGBW LED pásikov a príslušenstva, spojovacia nepájivá sada pre RGBW LED pásiky
Rozbočovač pre pripojenie troch vetiev RGB LED pásika k jednému RGB ovládaču
Jednostranný konektor pre pripojenie 10mm širokých RGBW LED pásikov, bez potreby spájkovania
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

