LedStar Káblový rozbočovač napájacieho napätia 2,1x5,5mm, 1 vstup, 3 výstupy
Kód: VIP1756Súvisiaci tovar
Prepojenie dvoch jednofarebných LED pásikov so šírkou 10mm pomocou pritláčacieho mechanizmu
Vzájomné spojenie dvoch RGBW LED pásikov širokých 10mm, bez spájkovania, rýchlospojka pre LED RGBW pásiky
5m dlhý prepojovací káblik pre 4 pinové RGB LED pásiky, určený pre všetky SMD typy RGB LED pásikov
Podrobný popis
Rozbočovač s jedným vstupom a štyrmi výstupmi, všetko so štandardnými zdierkami 2.1/5.5
Podrobné parametre
Rozbočovač vybavený koncovkami 1x male/samec a 3x female/samica
Návody k zapojeniu LED pásikov, aj takúto kategóriu článkov nájdete na našom Blogu.
Určené napríklad pre situácie keď z jedného napájacieho adaptérového zdroja potrebujeme viesť napätie do viacerých vetiev s LED pásikmi Bežné použitie je teda pri členitých vedeniach pri osvetlení bielym jednofarebným LED pásikom, napr. v priestoroch kuchyne.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? DC konektor: | 5,5/2,1mm |
| Dĺžka: | 40cm |
| ? Farba: | Čierna |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | 1xsamica/3xsamec |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 5 rokov |
Jednostranný konektor pre pripojenie 10mm širokých RGBW LED pásikov, bez potreby spájkovania
L‑kový spájkovací konektor LedStar je určený na pevné a spoľahlivé prepojenie RGB LED pásikov so šírkou 10 mm do pravého uhla bez použitia mechanických klipov. Vďaka spájkovaniu poskytuje nízky prechodový odpor a dlhodobú spoľahlivosť aj pri vyššom výkone LED pásov.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

