Predlžovací prepojovací 5 pinový káblik pre RGBW LED pásiky, 10m
Kód: RGBW510Súvisiaci tovar
Dvojitá spojka LA-COB-301-10 je určená na prepojenie dvoch COB CCT LED pásikov so šírkou 10 mm a tromi kontaktmi, vďaka čomu jednoducho vytvoríš súvislú líniu nastaviteľného bieleho svetla bez spájkovania. Transparentné telo s kovovými kontaktmi zabezpečí spoľahlivý elektrický spoj a zároveň zostáva nenápadné pri montáži v hliníkovom profile.
Pripájací konektor LedStar je určený pre jednofarebné 12/24 V COB LED pásiky so šírkou 8 mm. Umožňuje ich pripojenie k napájaciemu káblu jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti spájkovania kontaktov.
Pre spojenie dvoch LED pásikov do pravého uhla, mechanizmus typu zasúvací, pre LED pásiky so šírkou do 10mm
Podrobný popis
Predlžovací 10m dlhý prepojovací RGBW káblik s 5 pinovými konektormi na oboch koncoch.
Podrobné parametre
Súčasťou je aj :2ks Spojovací pin päťkolíkovy.
Využitie predovšetkým pri pripojovaní viacerých vetiev RGBW pásika.
Spôsoby zapojenia RGB alebo obdobne aj RGBW LED pásikov, aj tento článok nájdete na našom Blogu.
Všade kde je potreba prepájanie RGBW LED pásikov. Napríklad pri zapojení keď celková dĺžka 12V RGBW LED pásika je väčšia ako 10m, vtedy musíme priviesť z ovládača ďalšiu vetvu. Na tento účel môžeme využiť tento prepojovací káblik. Časté situácie sú napríklad pri osvetlení znížených stropov obývacích priestorov.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 10m |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | RGBW konektor |
| Uvedená cena: | za 10m |
| Záruka: | 5 rokov |
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie napr. ovládača, a na opačnom konci je mechanizmus pre ľahké pripojenie RGBW LED pásika bez spájkovania
10 kusové balenie RGB pripojovací 4 pinový konektor pre RGB LED pásiky, dĺžka 100mm, súčasťou je 4 kolikový pin
Pripojovací konektor pre RGB COB FOB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Prepojenie dvoch jednofarebných LED pásikov so šírkou 10mm pomocou pritláčacieho mechanizmu
1m dlhý prepojovací káblik pre RGB LED pásiky so 4 pinovými konektormi
Pre pripojenie RGBW LED pásikov so šírkou 12mm, bez potreby spájkovania
Konektor pre RGBW LED pásiky, s dvoma typmi koncoviek na oboch koncoch, prepojenie RGB LED pásika a IRD RGBW ovládača pre zmenu farieb RGBW pásika alebo pre pripojenie k rozbočovaču a podobne
Medená dvojlinka 2×0,35 mm, 100 m. Biely flexibilný kábel s PVC izoláciou, ideálny pre LED pásiky a nízkonapäťové inštalácie do cca 3 A.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

