Maxcable Dvojlinka 2x1,0mm transparentný kábel, 100m rolka
Kód: MCKAB000035Súvisiaci tovar
Vzájomné spojenie dvoch RGBW LED pásikov širokých 10mm, bez spájkovania, rýchlospojka pre LED RGBW pásiky
Rozbočovač pre pripojenie troch vetiev RGB LED pásika k jednému RGB ovládaču
L‑kový spájkovací konektor LedStar je určený na pevné a spoľahlivé prepojenie RGB LED pásikov so šírkou 10 mm do pravého uhla bez použitia mechanických klipov. Vďaka spájkovaniu poskytuje nízky prechodový odpor a dlhodobú spoľahlivosť aj pri vyššom výkone LED pásov.
1m dlhý prepojovací káblik pre RGBW LED pásiky s 5 pinovými konektormi
Podrobný popis
Dvojžilový transparentný medený kábel s hrúbkou 2 x 2,0mm pre veľké záťaže až do 20A
Overený európsky producent elektrických káblov.
Podrobné parametre
Prierez jadra: 2,00 mm² viacžilové lanko
Počet žíl: 2
Farba izolácie: Transparentná s červeným pruhom
Izolačný materiál: PVC
Materiál vodiča: Meďou plátovaný hliník (CCA HQ)
Použitie: Nízkonapäťové inštalácie a rozvody do 50V
Max. zaťaženie pri 12V je 240W, pri 24V je to až 480W
Vodič určený aj pre nízkonapäťové 12V alebo napr. aj 24V náročne rozvody s veľkým zaťažením, napríklad pri osvetlení znížených členitých stropoch kde je potrebné viesť dvojlinkou prívodné napätie na viacero vetiev resp. na väčšie vzdialenosti.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 100m |
| ? Farba: | Transparentná |
| Materiál: | CCA (meďou plátovaný hliník) |
| ? Max. menovitý prúd: | 20A |
| ? Max. povolené zaťaženie: | 12V/240W, 24V/480W |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| Typ: | Dvojlinka 2x2.00mm |
| Uvedená cena: | za 100m |
| Záruka: | 5 rokov |
Prepájací konektor pre CCT Duálne COB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
10 kusové balenie RGB pripojovací 4 pinový konektor pre RGB LED pásiky, dĺžka 100mm, súčasťou je 4 kolikový pin
Pripojenie pásika ku konektoru sa prevádza pomocou spájkovania Tento konektor je svojimi rozmermi vhodný aj pre umiestnenie do hliníkovej lišty
Pripájací konektor LedStar je určený pre jednofarebné 12/24 V COB LED pásiky so šírkou 8 mm. Umožňuje ich pripojenie k napájaciemu káblu jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti spájkovania kontaktov.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

