Ledstar konektor pre LED pásik a napájací zdroj typu adaptér
Kód: MCZLA000041Súvisiaci tovar
10 kusové balenie RGB pripojovací 4 pinový konektor pre RGB LED pásiky, dĺžka 100mm, súčasťou je 4 kolikový pin
Jednostranný konektor pre pripojenie 10mm širokých RGBW LED pásikov, bez potreby spájkovania
Prepájací konektor pre CCT Duálne COB LED pásiky so šírkou 10mm, bez potreby spájkovania
Podrobný popis
Konektor pre pripojenie LED pásikov k adaptérom, určený pre LED pásiky so šírkou do 10mm
Podrobné parametre
Konektor nahrádza spájkovanie káblikov.
Pripojovací mechanizmus konektora pre LED pásik je zaklápací.
Použijeme napríklad pre pripojenie bieleho resp. jednofarebného LED pásika priamo ku napájaciemu zdroju typu adaptér ktorý je vybavený opačným konektorom typu samec. Pričom LED pásik nepotrebujme spájkovať, stačí ho vložiť do zaklapacieho mechanizmu konektora. Bežným použitím sú členité rozvody kde viac vetiev LED jednofarebných pásikov pripájame k rozbočovaču pre zapojenie do jedného zdroja. Napríklad pri osvetlení viacerých poličiek s LED svetlom.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? DC konektor: | 5,5/2,1mm |
| Dĺžka: | 16cm |
| ? Farba: | Biela, čierna |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | Samica |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 5 rokov |
LED pásik s Epistar LED diódami s nízkou 6W spotrebou, postačujúca pomerne vysoká svietivosť so studenou bielou farbou svetla pre bežné použitie v domácnosti ako doplnkové osvetlenie
Pre spojenie dvoch LED pásikov do pravého uhla, mechanizmus typu zasúvací, pre LED pásiky so šírkou do 10mm
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

