LedStar Pripojovací konektor pre RGB 10mm široké LED pásiky
Kód: KONPRIRGB2Súvisiaci tovar
Pripojenie pásika ku konektoru sa prevádza pomocou spájkovania Tento konektor je svojimi rozmermi vhodný aj pre umiestnenie do hliníkovej lišty
Jednostranný konektor pre pripojenie 10mm širokých RGBW LED pásikov, bez potreby spájkovania
Konektor pre RGBW LED pásiky, s dvoma typmi koncoviek na oboch koncoch, prepojenie RGB LED pásika a IRD RGBW ovládača pre zmenu farieb RGBW pásika alebo pre pripojenie k rozbočovaču a podobne
Podrobný popis
Konektor s prítlačným mechanizmom slúži na pripojenie LED pásika typu SMD 5050/5060 RGB so šírkou 10 mmm
Spôsob použitia
Používa sa napríklad na pripojenie RGB pásika ku ovládaču. Pri niektorých modeloch RGB pásikoch sú sloty na RGB pásiku v poradí +,R,G,B a v niektorých +,G,R,B. Prihliadnite na túto skutočnosť a v prípade ak farebné sloty nekorešpondujú resp. nie sú v poradí ako na konektore, tak drôty konektora pripojte adekvátne ku ovládaču. Inak povedané, poradie farieb drôtik konektora nie je podstatné. V opačnom prípade budete tlačidlu Červená ovládať zelenú farbu, a tlačidlom Zelená budete ovládať červenú farbu. Ak sa tak stane, vymeňte na svorkovnici ovládača uvedené drôtiky medzi sebou.
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Všade kde pracujeme s LED pásikmi, potrebujeme ich spájať a chceme sa vyhnúť spájkovaniu. Za predpokladu že LED pásiky umiestňujeme priamo na podklad a nie do lišty. Typický príklad je podsvietenie stropov kde sa LED pásik zvyčajne lepí priamo na kovovú nosnú konštrukciu, na tzv. U alebo CD profily. Vtedy môžeme s výhodou použiť aj tento model konektora. Časté použitie napríklad pri osvetlení v obývacích priestoroch kde sa zvyčajne používa aj RGB LED pásik.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 17cm |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | RGB konektor, Pripájací LED konektor |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Výška: | 5mm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Pre LED pásiky široké: | 10mm |
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie napr. ovládača, a na opačnom konci je mechanizmus pre ľahké pripojenie RGBW LED pásika bez spájkovania
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie RGBW ovládača alebo predlžovacieho RGBW káblika a pod.
Pre spojenie dvoch LED pásikov do pravého uhla, mechanizmus typu zasúvací, pre LED pásiky so šírkou do 10mm
Pripájací konektor LedStar je určený pre jednofarebné 12/24 V COB LED pásiky so šírkou 8 mm. Umožňuje ich pripojenie k napájaciemu káblu jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti spájkovania kontaktov.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

