LedStar Pripojovací konektor pre Biele 8mm široké LED pásiky
Kód: KONPRIPRI3528Súvisiaci tovar
Rozbočovač pre pripojenie troch vetiev RGB LED pásika k jednému RGB ovládaču
Vzájomné spojenie dvoch RGBW LED pásikov širokých 10mm, bez spájkovania, rýchlospojka pre LED RGBW pásiky
Univerzálny rýchlospojovaci konektor pre spojenia 5 pinového RGBW LED pásikov a príslušenstva, spojovacia nepájivá sada pre RGBW LED pásiky
RGBW konektor ukončený 5pinovým konektorom pre pripojenie napr. ovládača, a na opačnom konci je mechanizmus pre ľahké pripojenie RGBW LED pásika bez spájkovania
Pre pripojenie RGBW LED pásikov so šírkou 12mm, bez potreby spájkovania
Podrobný popis
Pripojovací konektor pre bielo svietiace a ostatné jednofarebné LED pásiky so šírkou 8mm
Podrobné parametre
Slúži k pripojeniu LED pásika bez potreby použitia spájkovačky. LED pásik sa vloží do mechanizmu ktorý po zatvorení zabezpečí pevný spoj. Rozmery mechanizmu neumožňujú jeho použitie v hliníkových lištách.
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Veľmi jednoduché a rýchle použitie s dostatočne odolným mechanizmom aj vďaka aretácii.
Všade kde pracujeme s LED pásikmi, potrebujeme ich pripájať k zdroju alebo aj k ovládaču, pričom sa chceme vyhnúť spájkovaniu. Za predpokladu že LED pásiky umiestňujeme priamo na podklad a nie do lišty. Typický príklad je podsvietenie stropov kde sa LED pásik zvyčajne lepí priamo na kovovú nosnú konštrukciu, na tzv. U alebo CD profily. Vtedy môžeme s výhodou použiť aj tento model konektora. Časté použitie napríklad pri osvetlení v kuchyniach kde sa zvyčajne používajú aj biele LED pásiky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 17cm |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | Konektor pre bielo svietiace pásiky, Pripájací LED konektor |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Výška: | 5mm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Pre LED pásiky široké: | 8mm |
L‑kový spájkovací konektor LedStar je určený na pevné a spoľahlivé prepojenie RGB LED pásikov so šírkou 10 mm do pravého uhla bez použitia mechanických klipov. Vďaka spájkovaniu poskytuje nízky prechodový odpor a dlhodobú spoľahlivosť aj pri vyššom výkone LED pásov.
Konektor pre RGBW LED pásiky, s dvoma typmi koncoviek na oboch koncoch, prepojenie RGB LED pásika a IRD RGBW ovládača pre zmenu farieb RGBW pásika alebo pre pripojenie k rozbočovaču a podobne
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

