LedStar Káblový rozbočovač napájacieho napätia 2,1x5,5mm, 1 vstup, 4 výstupy
Kód: MCZLA000019Súvisiaci tovar
Rozbočovač pre pripojenie troch vetiev RGB LED pásika k jednému RGB ovládaču
1m dlhý prepojovací káblik pre RGBW LED pásiky s 5 pinovými konektormi
Prepojenie dvoch jednofarebných LED pásikov so šírkou 10mm pomocou pritláčacieho mechanizmu
Podrobný popis
Rozbočovač s jedným vstupom a štyrmi výstupmi, všetko so štandardnými zdierkami 2.1/5.5
Podrobné parametre
Rozbočovač vybavený koncovkami 1x male/samec a 3x female/samica
Návody k zapojeniu LED pásikov, aj takúto kategóriu článkov nájdete na našom Blogu.
Ideálne v prípade ak z jedného napájacieho adaptérového zdroja potrebujeme viesť napätie do viacerých vetiev resp. LED pásikov. Bežné použitie pri členitých vedeniach pri osvetlení bielym jednofarebným LED pásikom, napr. v priestoroch kuchyne či študentskej izby.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? DC konektor: | 5,5/2,1mm |
| Dĺžka: | 50cm |
| ? Farba: | Čierna |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | 1xsamica/4xsamec |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 5 rokov |
Konektor pre RGBW LED pásiky, s dvoma typmi koncoviek na oboch koncoch, prepojenie RGB LED pásika a IRD RGBW ovládača pre zmenu farieb RGBW pásika alebo pre pripojenie k rozbočovaču a podobne
Pripájací konektor LedStar je určený pre jednofarebné 12/24 V COB LED pásiky so šírkou 8 mm. Umožňuje ich pripojenie k napájaciemu káblu jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti spájkovania kontaktov.
Pre spojenie dvoch LED pásikov do pravého uhla, mechanizmus typu zasúvací, pre LED pásiky so šírkou do 10mm
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

