Brolux Inteligentná zásuvková lišta Master-Slave, 5 zásuviek, 2m
Kód: BW6391Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Inteligentná zásuvková lišta, zásuvky na automatické zapínanie zariadení do 3000W, 5 zásuvková, 2m pripoj.kábel, prepäťová ochrana
Produkt známeho renomovaného producenta na trhu s LED osvetlením.
Podrobné parametre
- Strieborné hliníkové puzdro s úchytkami pre horizontálnu montáž do 19" racku, 1U
- 5 napájacích zásuviek (NF C61-314) s uzemnením a ochranným kolíkom (1 master, 4 slave).
- 1 x master zásuvka s príkonom max. do 500W
- 4 x slave zásuvky s max. celkovým príkonom do 3000W
- Menovité napätie: 230 V 50 Hz
- Maximálny výkon lišty - 3000 W na výstupe
- Dvojpólový vypínač s podsvietením umožňuje rýchle zapnutie alebo vypnutie pripojených zariadení Keď sa rozsvieti červená kontrolka, signalizuje to prítomnosť napätia v zásuvkách.
- Otočný trimer pre doladenie úrovne spínanie podľa typu spotrebiča
- Dĺžka napájacieho kábla: 2 m, ukončený 3-pólovou zástrčkou.
- Hrúbka napájacieho kábla 1,5mm2
Spôsob fungovania a príklady využitia
Pripojte napríklad počítač k zásuvke Master a zariadenia pracujúce v pohotovostnom režime (monitor, tlačiareň, reproduktory, skener, router atď.) pripojte do zásuviek Slave. Zariadenie pripojené k zásuvkám Slave sa spustia automaticky po zapnutí počítača a rovnako sa automaticky odpoja po skončení Windows na počítači.
Pomocou ovládacieho gombíka môžete nechať napájanie podriadených zásuviek zapnuté. Otočte ovládací gombík z polohy 80W na 8W, zelená dióda bude indikovať prítomnosť napájania v zásuvkách Slave. Nastavením gombíka do polohy 80W sa odpojí napájanie zo zásuviek Slave.
Iným možným použitím je pre televízny prijímač. V závislosti od typu TV je potrebné správne nastaviť otočný trimer na čelnej strane. Pri uvedení prístroja zapojeného do zásuvky MASTER do stavu STAND BY, resp. pri jeho vypnutí dôjde k odpojeniu prístrojov v zásuvkách SLAVE . Takto nemusíte ovládať niekoľko zariadení. Rovnako ušetrite náklady za el. energiu, pretože všetky zariadenia ktoré používate súčasne s TV budú trvalo odpojené, nebudú maž teda žiadny odber, ani ten ktorý je v pohotovostnom režime.

Sprievodný leták:
Inteligentná zásuvková lišta MASTER/SLAVE
Zásuvky na automatické zapínanie zariadení do 3000 W, 5 zásuviek, 2 m prívodný kábel, prepäťová ochrana
Hlavné výhody
Automatické vypínanie zariadení v režime STAND BY – úspora elektrickej energie.
Ideálne pre PC zostavy: počítač, monitor, tlačiareň, reproduktory, router, skener a ďalšie príslušenstvo.
Integrovaná prepäťová ochrana pre bezpečnejšiu prevádzku pripojených zariadení.
Špecifikácia
Strieborné hliníkové puzdro
5 napájacích zásuviek (NF C61-314) s uzemnením a ochranným kolíkom
1× MASTER zásuvka pre riadiace zariadenie (PC a pod.) s príkonom max. 500 W
4× SLAVE zásuvky pre automaticky zapínané zariadenia, celkový príkon max. 3000 W
Dvojdielny vypínač s podsvietením – červená kontrolka signalizuje prítomnosť napätia v zásuvkách
Dĺžka napájacieho kábla: 2 m (3‑pólová zástrčka)
Prierez napájacieho kábla: 1,5 mm²
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz
Maximálny výkon pripojených zariadení: 3680 W
Menovitý prúd: 16 A
Návod na použitie
Zásuvku MASTER pripojte k hlavnému zariadeniu (napr. počítač).
Zariadenia, ktoré chcete automaticky vypínať (monitor, tlačiareň, reproduktory, router, skener atď.), zapojte do zásuviek SLAVE.
Pomocou otočného gombíka nastavte prah citlivosti podľa príkonu hlavného zariadenia:
otočením z polohy 80 W smerom k 8 W aktivujete napájanie zásuviek SLAVE (rozsvieti sa zelená dióda),
nastavením späť na 80 W sa napájanie zásuviek SLAVE vypne.
Pri vypnutí počítača alebo prechode do režimu STAND BY sa zásuvky SLAVE automaticky odpoja.
Bezpečnostné odporúčania
Neprekračujte maximálny povolený výkon 3680 W.
Zariadenie používajte v suchom vnútornom prostredí.
Pred údržbou alebo čistením zásuvkovú lištu odpojte zo siete.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konektory,káble |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 2m |
| ? Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Hliník, oceľ, plast |
| ? Max. menovitý prúd: | 16A |
| ? Napájací kábel: | Áno |
| ? Napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Záruka: | 5 rokov |
| Max. povolené zaťaženie Master zásuvky: | 500W |
| Max. povolené zaťaženie Slave zásuviek: | 3000W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
