Cabletech Dvojlinka 2x0,75mm transparentný repro kábel, 1m
Kód: KAB000028_1Súvisiaci tovar
Kompaktná biela predĺžovačka so 3 zásuvkami na 230 V a dĺžkou 1,5 m. Vhodná pre domáce aj kancelárske použitie. Maximálne zaťaženie 13 A / 3000 W.
Prepojovací predlžovací káblik s rýchlo upínacími konektormi pre jednoduché spojenie bez spájkovania
Kompaktná biela predĺžovačka s vypínačom a s 3 zásuvkami na 230 V a dĺžkou 1,5 m. Vhodná pre domáce aj kancelárske použitie. Maximálne zaťaženie 13 A / 3000 W.
Kompaktná biela predĺžovačka so 3 zásuvkami na 230 V a dĺžkou 3 m. Vhodná pre domáce aj kancelárske použitie. Maximálne zaťaženie 13 A / 3000 W.
Univerzálny rýchlospojovaci konektor pre spojenie 5 pinového RGBW LED príslušenstva, rýchloupínacia spojovacia sada pre RGBW LED pásiky
Kompaktná biela predĺžovačka s vypínačom a s 4 zásuvkami na 230 V a dĺžkou 1,5 m. Vhodná pre domáce aj kancelárske použitie. Maximálne zaťaženie 13 A / 3000 W.
Vypínač šnúrový priechodný jednopólový, biela farba.Pohodlné a plynulé ovládanie. Minimalistický dizajn a pevná konštrukcia. Jednoduchý systém montáže.
Podrobný popis
1m dvojžilový medený kábel v transparentnom prevedení pre nízkonapäťové inštalácie so záťažou do cca 6A
Overený európsky producent elektrických káblov.
Podrobné parametre
Prierez jadra: 0,75 mm² viacžilové lanko
Počet žíl: 2
Farba izolácie: Transparentná s červeným pruhom
Izolačný materiál: PVC
Materiál vodiča: Meďou plátovaný hliník (CCA)
Použitie: Nízkonapäťové inštalácie
Vodič určený aj pre nízkonapäťové 12V alebo napr. aj 24V rozvody používané pri inštaláciách 12V alebo 24V LED pásikov. Max. povolené zaťaženie 5A určuje optimálne zaťaženie vodiča do 72W pri 12V rozvodoch alebo do 144W pri 24V rozvodoch. Časté použitie je napríklad pri podsvietení členitých kuchynských a jedálenských stropov. Tam je potrebné priviesť dvojlinkou napätie pre jednotlivé vetvy jednofarebného napríklad bielo svietiaceho LED pásika.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Konektory,káble |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 1m |
| ? Farba: | Transparentná |
| Materiál: | CCA (meďou plátovaný hliník) |
| ? Max. menovitý prúd: | 6A |
| ? Max. povolené zaťaženie: | 12V/72W, 24V/144W |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| Typ: | Dvojlinka 2x0.75mm |
| Uvedená cena: | za 1m |
| Záruka: | 5 rokov |
Inteligentná predlžovacia zásuvková šnúra MASTER/SLAVE s prepäťovou ochranou. Pri uvedení prístroja v zásuvke MASTER do zapnutého stavu ON, sa zapnú aj všetky zariadenia pripojené do Slave zásuviek. Obdobne, ale naopak, pri vypnutí.
AAA značkové Getty alkalicka batéria na diaľkové ovládanie, fotoaparáty a iné.
Sieťová lišta 1U pre 19" rack ponúka sedem uzemnených zásuviek s hlavným vypínačom a dlhým napájacím káblom, takže je ideálna na napájanie aktívnych a pasívnych prvkov v rozvádzači. Robustné hliníkové telo a možnosť pevnej montáže do lišty zaručujú bezpečnú a prehľadnú kabeláž serverov, switchov či ďalšej techniky.
4 žilový káblik pre 4 pinové RGB LED pásiky určený pre max. zaťaženie cca do 4x3A
Odrušovací kondenzátor pri nežiadúcom blikaní alebo neúplnom zhasnutí LED osvetlenia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

