Ledstar sada 3,9m COB LED pás 230V 8W/m IP65
Kód: SADA3-9MSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Hotová sada LED pásu s COB LED technológiou, spolu so šnúrou a koncovkou.
Sada obsahuje :
COB 230V LED pás v jednom kuse, ukončený napájacou šnúrou do zásuvky 230V.
Napájacia 230V šnúra už pripojená k LED pásu, pre okamžité uvedenie do prevádzky.
Pre vysokú ochranu je spoj fixovaný bužírkou.
Pás je bezpečne ukončený Koncovkou, ktorá je fixovaná bužírkou.
K sade si môžete v prípade potreby objednať komponenty:
Plastový držiak so šírkou 14mm - ľahké zacvaknutie LED pásu do držiakov
Silikónová pružná svorka pre prichytenie k podkladu - minimálna viditeľnosť svorky počas svietenia
Plastová pružná príchytka pre prichytenie k podkladu - masívnejší pružný plast pre namáhané miesta
Dopredaj - skladom 1 kus sady
Deliteľnosť po 10 cm poskytuje maximálnu flexibilitu pri skracovaní a prispôsobovaní pásu presným rozmerom priestoru.
Pokyny k montáži a zapojeniu
Sada je dodávaná zapojená.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sada Biele svetlo, rôzne dĺžky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Deliteľnosť: | každých 20cm |
| Dĺžka: | 50m |
| ? Druh LED čipu: | SMD 2835 |
| ? Farebná varianta svetla: | Na výber Studená/Teplá/Denná biela |
| ? Produkt a jeho súčasti: | LED pás, napájacia šnúra, svorky, koncovka |
| Počet LED: | 120/m |
| Priemerná životnosť: | 30 000hod. |
| Príkon: | 14W/m |
| ? Prípustná teplota: | -15 až +40°C |
| Samolepiaca páska: | Nie |
| Stmievateľné: | Nie |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP68 |
| ? Svietivosť: | Mimoriadná |
| Šírka: | 12mm |
| Typ: | LED pás 220/230V, LED pás 220/230V, sada do zásuvky |
| Uvedená cena: | Za kompletnú, zapojenú sadu |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výška: | 7mm |
| ? Zapojenie: | 1x50m |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |
