LED sada 6 m biely LED pásik 12 V biela na výber 60 LED/m 6 W/m – adaptér do zásuvky
Kód: 6M6A/3K 6M6A/4K 6M6A/6K Zvoľte variantSúvisiaci tovar
RF Bezdrôtové ovládanie a stmievač ku všetkým typom jednofarebných LED pásikov určených na 12 alebo 24V
Spojka pre 14mm hliníkové lišty Classic14 a Corner14, pre vzájomne zafixovanie líšt v mieste spoja
Hliníkový profil Topmet Wide je určený na montáž viacerých LED pásikov súčasne – až do celkovej šírky 30 mm. Profil je dlhý 1 m, má leštený hliník ako povrchovú úpravu a poslúži ako efektívny chladič pre intenzívne LED zostavy s dvoma či troma LED pásikmi vedľa seba. Ideálne pre pracovné plochy, komerčné priestory, osvetlenie políc alebo designové svetelné línie.
2m Hliníková lišta s anodizovaným povrchom pre zvýšenú odolnosť pred poškriabaním, lišta pre LED pásiky so šírkou max. do 12mm, lišta s krídelkami určená pre zapustenie a zasadrovanie do sadrokartónových povrchov.
2m dlhá čierna eloxovaná lišta na povrch s vnútornou šírkou 10mm, eloxovaný povrch pre zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu, dodávaná s bielym matným krytom, koncovými zákrytkami a príchytkami
Hliníkový profil Topmet Wide je určený na montáž viacerých LED pásikov súčasne – až do celkovej šírky 30 mm. Profil je dlhý 2 m, má leštený hliník ako povrchovú úpravu a poslúži ako efektívny chladič pre intenzívne LED zostavy s dvoma či troma LED pásikmi vedľa seba. Ideálne pre pracovné plochy, komerčné priestory, osvetlenie políc alebo designové svetelné línie.
10ks 1m dlhých lišt Fatis spolu s 10ks klik krytmi v Matnom prevedení. Určené pre povrchovú montáž. Vhodné pre všetky LED pásiky v našom eshope, vrátane 12mm širokých RGBW LED pásikov.
2m Číry kryt určený pre široké lišty s označením WIDE
2m rohová čierna hliníková lišta s anodizovaným povrchom – komplet sada s matným oblým difúzorom, koncovkami a montážnymi príchytkami. Dodávané v originálnom ochrannom balení za zvýhodnenú cenu.
Set Lišta + kryt + príchytky a koncovky. V sete je 2m Hliníková lišta s eloxovaným povrchom pre zvýšenú odolnosť voči poškodeniu povrchu poškriabaním, k lište je dodávaný zacvakávací klik kryt v matnej farbe. Súčasťou setu aj príchytky a
2m Hliníková čierna lišta s anodizovaným povrchom pre zvýšenú odolnosť pred poškriabaním, lišta v komplete s tmavým krytom a dvoma koncovkami, dodáva sa v originálnom balení, v hrubej ochrannej fólií, lišta s krídelkami určená pre zapustenie a
Podrobný popis
6m dlhý bielo svietiaci LED pásik s nízkou spotrebou, v sade s napájacím adaptérom pre pripojenie do zásuvky.
Sada s výberom farby svetla:
Teplá biela 3000K do relaxačné priestory so svetlom ako plameň sviečky
Denná biela 4000K neutrálne svetlo pre univerzálne uplatnenie, šetrí zrak
Studená biela 6000K mierne namodrale jasné svetlo ktoré zvýrazní detaily
Zvoľte, ak potrebujete vode odolný pásik v silikóne
Pásiky je možné objednať vo vode odolnej verzii, s krytím IP65, zaliate v silikóne.
Sada obsahuje :
LED pásik 12V 6W/m, 60 LED/m, na originálnej rolke s dĺžkou 6m v jednom kuse.
Adaptér. Pripojenie do zásuvky, umiestnenie zdroja v interiéri.
Odporúčania:
Plastik sprej, ochrana LED pásika pred vodou, novšia lepšia náhrada silikónu.
Hliníkové lišty alebo Hliníková páska, vhodný podklad pásika pri dlhodobom svietení.
Model s príkonom 6W je ideálnym riešením všade kde potrebujeme mierne doplnkové svetlo s prihliadnutím na ekonomickú prevádzku s nízkou spotrebou elektrickej energie. Možným využitím je napríklad doplnkové osvetlenie políc, stolíkov alebo aj kuchynských skriniek :

Dodatočné parametre
| Kategória: | Sada Biele svetlo, rôzne dĺžky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Deliteľnosť: | každých 5cm |
| Dĺžka: | 6m |
| ? Druh LED čipu: | SMD 2835 |
| ? Farebná varianta svetla: | Na výber Studená/Teplá/Denná biela |
| ? Produkt a jeho súčasti: | LED pásik, konektory, napájací zdroj |
| Model zdroja: | Adapterový do zásuvky |
| Počet LED: | 60/m |
| Priemerná životnosť: | 30 000hod. |
| Príkon: | 6W/m |
| ? Prípustná teplota: | -15 až +40°C |
| Samolepiaca páska: | Áno, 3M |
| Stmievateľné: | Áno |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, na vyžiadanie IP65 |
| ? Svietivosť: | Štandardná |
| Šírka: | 8mm |
| Uvedená cena: | Za kompletnú, zapojenú sadu |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výška: | 2mm |
| ? Zapojenie: | 1x6m |
| Záruka: | 2 roky |
Ledstar zapojená kompletná sada 50m bieleho LED pásu 230V SMD2835 s príkonom 14W/m a hustotou 120 LED/m patrí medzi najsilnejšie 230V pásy v ponuke, vhodné aj tam, kde bežné pásy už nestačia. Univerzálna denné biela 4000–4500K má potlačenú modrú zložku, svieti príjemne prirodzene a vďaka kompletne zapojenej sade je pás pripravený na okamžité použitie – prípadne ho môžete podľa potreby skracovať po každých 20 cm.
Sada obsahuje 10 m kvalitného COB LED pásika 24 V s hustotou 320 LED/m a výkonom 10 W/m, doplneného o napájací zdroj 230 V/24 V, takže je pripravená na okamžitú inštaláciu. Vysoká hustota diód COB vytvára dokonale súvislú líniu bieleho svetla bez „bodiek“, vhodnú na funkčné aj dekoračné osvetlenie interiéru.
Ledstar sada 25m bieleho LED pásu 230V SMD2835 s príkonom 14W/m a hustotou 120 LED/m patrí medzi najsilnejšie 230V pásy v ponuke, vhodné aj tam, kde bežné pásy už nestačia. Univerzálna denné biela 4000–4500K má potlačenú modrú zložku, svieti príjemne prirodzene a vďaka kompletne zapojenej sade je pás pripravený na okamžité použitie – prípadne ho môžete podľa potreby skracovať po každých 20 cm.
10m dlhý COB LED pásik s možnosťou výberu bielej farby svetla, v hotovej sade s adaptérom na 230V, model s dobrým pomerom príkon, svietivosť, cena.
6m LED pásik s odtieňom bielej farby svetla podľa výberu, v hotovej sade s adaptérom na 230V, pásik s dobrým pomerom príkon, svietivosť, cena.
30m dlhý LED vode odolný 230V pás zapojený v jednom celku, s pripojenou napájacou šnúrou do zásuvky. Vysoká svietivosť s dobrou spotrebou. Ideálny do vnútorných aj vonkajších priestorov. Ledstar sada 30m bieleho LED pásu 230V SMD2835 s príkonom 14W/m a hustotou 120 LED/m patrí medzi najsilnejšie 230V pásy v ponuke, vhodné aj tam, kde bežné pásy už nestačia. Univerzálna denné biela 4000–4500K má potlačenú modrú zložku, svieti príjemne prirodzene a vďaka kompletne zapojenej sade je pás pripravený na okamžité použitie – prípadne ho môžete podľa potreby skracovať po každých 20 cm.
Ledstar sada 20m bieleho LED pásu 230V SMD2835 s príkonom 14W/m a hustotou 120 LED/m patrí medzi najsilnejšie 230V pásy v ponuke, vhodné aj tam, kde bežné pásy už nestačia. Univerzálna denné biela 4000–4500K má potlačenú modrú zložku, svieti príjemne prirodzene a vďaka kompletne zapojenej sade je pás pripravený na okamžité použitie – prípadne ho môžete podľa potreby skracovať po každých 20 cm.
Biely LED pásik, sada
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

