LedStar sada 10m COB biely LED pásik 24V 320LED/m 10W/m, montážny 230V zdroj IP20
Kód: COB24V/300 COB24V/400 COB24V/600 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
10ks 1m dlhých lišt Fatis spolu s 10ks klik krytmi v Matnom prevedení. Určené pre povrchovú montáž. Vhodné pre všetky LED pásiky v našom eshope, vrátane 12mm širokých RGBW LED pásikov.
2m rohová čierna hliníková lišta s anodizovaným povrchom – komplet sada s matným oblým difúzorom, koncovkami a montážnymi príchytkami. Dodávané v originálnom ochrannom balení za zvýhodnenú cenu.
5 kusové balenie 2m dlhé hliníkové lišty s anodizovaným povrchom pre zvýšenú odolnosť pred poškriabaním, lišta v Mliečnej bielej farbe pre LED pásiky so šírkou max. do 12mm, lišta s krídelkami určená pre zapustenie a zasadrovanie do
5 kusové balenie, 2m dlhé hliníkové lišty spolu s Mliečnymi krytmi a koncovkami. Anodizovaný povrch pre zvýšenú odolnosť pred poškriabaním, lišta pre LED pásiky so šírkou 8mm, lišta s krídelkami určená pre zapustenie a zasadrovanie do
2m Mliečny Klik difúzor pre hliníkové lišty od Topmet.
Dekoratívna garnížová lišta Marbet LK-1 z tvrdeného extrudovaného polystyrénu zakryje závesovú koľajnicu a zároveň vytvorí elegantný kanál pre skrytý LED pásik. Vďaka bielej matnej úprave, dĺžke 2 m a výške 120 mm sa hodí do väčšiny miestností v dome a dodá oknu čistý, moderný a jednotný vzhľad.
Set Lišta + kryt + príchytky a koncovky. V sete je 1,7m čierna matná lišta s eloxovaným povrchom pre zvýšenú odolnosť voči poškodeniu povrchu poškriabaním, k lište je dodávaný zacvakávací klik kryt v matnej farbe. Súčasťou setu aj príchytky a
1m Biela lišta s vnútornou šírkou 10mm, eloxovaný povrch pre zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu, dizajnová lišta s väčším množstvom hliníka pre náročné aplikácie s požiadavkou na estetický vzhľad
2m biela zápustná lišta s vnútornou šírkou 10mm, eloxovaný povrch pre zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu, dizajnová lišta s väčším množstvom hliníka pre náročné aplikácie s požiadavkou na estetický vzhľad
2m Kryt v čírom prevedení s povrchovou úpravou Námraza, určený pre hliníkové lišty s označením Classic14, Corner14, Elegant14
10 x 1m Zápustná vysoká hliníková lišta s anodizovaným povrchom pre zvýšenú odolnosť voči poškodeniu povrchu poškriabaním, ochranná tepelne vodivá lišta z väčšou hĺbkou
Hliníková lišta MasterLED XUDO 20 mm je zapustený profil do sadrokartónu, ktorý umožňuje vytvoriť čisté línie LED osvetlenia bez viditeľných hrán. Balenie obsahuje 2 m profil, opálový difúzor a koncovky, takže je pripravené na kompletnú montáž LED pásika.
Podrobný popis
Profesionálny 24V COB LED pásik s dlžkou 10m v jednom kuse, s jednoliatou líniou svetla, dodávaný v sade s 230V montážným kovovým odolným zdrojom.
Sada s výberom farby svetla:
Teplá biela 3000K pre oddychové priestory so svetlom ako plameň sviečky
Denná biela 4000K neutrálne svetlo pre univerzálne uplatnenie, šetrí zrak
Studená biela 6000K silné ostrejšie biele svetlo ktoré jasne osvetlí priestor
Sada obsahuje :
COB LED pásik 12V 10W/m, 320 LED/m, na spolu zapojených rolkách s dĺžkou 10m.
Montážny kovový zdroj. Pre pripojenie 230V na svorkovnicu zdroja.
COB spojka, 1 ks súčasťou sady pre prípad delenia a spájania pásikov bez spájkovania.
Odporúčania:
Plastik sprej, ochrana LED pásika pred vodou, novšia lepšia náhrada silikónu.
Hliníkové lišty alebo Hliníková páska, vhodný podklad pásika pri dlhodobom svietení.
COB LED pásik, súvislá línia svetla. Aj tento článok s množstvom foto, na našom Blogu.
Ak nemáte skúsenosti, tiež s môžete pozrieť článok Spôsoby zapojenia jednofarebných LED pásikov.
Príklady uplatnenia
Všade kde sa očakáva skutočne neprerušovaná, súvislá svetelná línia, vytvárajúca jednoliaty svetelný efekt. Vhodné aj pre vysoké požiadavky na estetický vzhľad. Jedným z veľmi častých uplatnení je osvetlenie kuchynských priestorov priestorov vrátane kuchynskej linky:

Dodatočné parametre
| Kategória: | Sada Biele svetlo, rôzne dĺžky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? CRI (Ra) - index podania farieb: | >90 |
| ? Deliteľnosť: | každých 5cm |
| Dĺžka: | 10m |
| ? Druh LED čipu: | COB Epistar |
| Model zdroja: | Kovový so svorkovnicou |
| Počet LED: | 320/m |
| Priemerná životnosť: | 50 000hod. |
| Príkon: | 10W/m |
| Samolepiaca páska: | Áno, 3M |
| Stmievateľné: | Áno |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 960lm/m |
| ? Svietivosť: | Vysoká |
| Šírka: | 8mm |
| Špeciálne funkcie: | Čipy v luminofore |
| ? Teplota svetla: | 3000K |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Uvedená cena: | Za kompletnú, zapojenú sadu |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výška: | 2mm |
| ? Zapojenie: | 1x10m |
| Záruka: | 3 roky |
Ledstar zapojená kompletná sada 50m bieleho LED pásu 230V SMD2835 s príkonom 14W/m a hustotou 120 LED/m patrí medzi najsilnejšie 230V pásy v ponuke, vhodné aj tam, kde bežné pásy už nestačia. Univerzálna denné biela 4000–4500K má potlačenú modrú zložku, svieti príjemne prirodzene a vďaka kompletne zapojenej sade je pás pripravený na okamžité použitie – prípadne ho môžete podľa potreby skracovať po každých 20 cm.
6m LED pásik s odtieňom bielej farby svetla podľa výberu, v hotovej sade s adaptérom na 230V, úsporný model s nízkym príkonom.
Ledstar sada 25m bieleho LED pásu 230V SMD2835 s príkonom 14W/m a hustotou 120 LED/m patrí medzi najsilnejšie 230V pásy v ponuke, vhodné aj tam, kde bežné pásy už nestačia. Univerzálna denné biela 4000–4500K má potlačenú modrú zložku, svieti príjemne prirodzene a vďaka kompletne zapojenej sade je pás pripravený na okamžité použitie – prípadne ho môžete podľa potreby skracovať po každých 20 cm.
10m dlhý LED pásik s odtieňom bielej farby svetla podľa výberu, v hotovej sade s kovovým zdrojom na 230V, pásik s dobrým pomerom príkon, svietivosť, cena.
6m LED pásik s odtieňom bielej farby svetla podľa výberu, v hotovej sade s adaptérom na 230V, pásik s dobrým pomerom príkon, svietivosť, cena.
Ledstar sada 10m bieleho LED pásu 230V SMD2835 s príkonom 14W/m a hustotou 120 LED/m patrí medzi najsilnejšie 230V pásy v ponuke, vhodné aj tam, kde bežné pásy už nestačia. Univerzálna denné biela 4000–4500K má potlačenú modrú zložku, svieti príjemne prirodzene a vďaka kompletne zapojenej sade je pás pripravený na okamžité použitie – prípadne ho môžete podľa potreby skracovať po každých 20 cm.
Ledstar sada 20m bieleho LED pásu 230V SMD2835 s príkonom 14W/m a hustotou 120 LED/m patrí medzi najsilnejšie 230V pásy v ponuke, vhodné aj tam, kde bežné pásy už nestačia. Univerzálna denné biela 4000–4500K má potlačenú modrú zložku, svieti príjemne prirodzene a vďaka kompletne zapojenej sade je pás pripravený na okamžité použitie – prípadne ho môžete podľa potreby skracovať po každých 20 cm.
30m dlhý LED vode odolný 230V pás zapojený v jednom celku, s pripojenou napájacou šnúrou do zásuvky. Vysoká svietivosť s dobrou spotrebou. Ideálny do vnútorných aj vonkajších priestorov. Ledstar sada 30m bieleho LED pásu 230V SMD2835 s príkonom 14W/m a hustotou 120 LED/m patrí medzi najsilnejšie 230V pásy v ponuke, vhodné aj tam, kde bežné pásy už nestačia. Univerzálna denné biela 4000–4500K má potlačenú modrú zložku, svieti príjemne prirodzene a vďaka kompletne zapojenej sade je pás pripravený na okamžité použitie – prípadne ho môžete podľa potreby skracovať po každých 20 cm.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |
