LedStar RGBW LED konektor, sada, 1 samec, 1 samica, 2x15cm
Kód: MCZ000044Súvisiaci tovar
L‑kový spájkovací konektor LedStar je určený na pevné a spoľahlivé prepojenie RGB LED pásikov so šírkou 10 mm do pravého uhla bez použitia mechanických klipov. Vďaka spájkovaniu poskytuje nízky prechodový odpor a dlhodobú spoľahlivosť aj pri vyššom výkone LED pásov.
Konektor pre RGBW LED pásiky, s dvoma typmi koncoviek na oboch koncoch, prepojenie RGB LED pásika a IRD RGBW ovládača pre zmenu farieb RGBW pásika alebo pre pripojenie k rozbočovaču a podobne
Rozbočovač pre pripojenie troch vetiev RGB LED pásika k jednému RGB ovládaču
Vzájomné spojenie dvoch RGBW LED pásikov širokých 10mm, bez spájkovania, rýchlospojka pre LED RGBW pásiky
Prepojenie dvoch jednofarebných LED pásikov so šírkou 10mm pomocou pritláčacieho mechanizmu
Podrobný popis
Spojovacie rýchlo upínacie konektory, 5 pinové konektory, 1 kus samec + 1 kus samica, pre použitie s RGBW pásikmi
Podrobné parametre
Dodáva sa 1ks samec + 1ks samica
Celková dĺžka po spojení cca 30cm
Názorné použitie spojovacieho konektora pre LED pásik, aj tento článok si môžete pozrieť na našom Blogu.
Veľmi jednoduché a rýchle použitie s dostatočne odolným mechanizmom aj vďaka aretácii.
Všade kde pracujeme s LED pásikmi, potrebujeme ich pripájať k zdroju alebo aj k ovládaču, pričom sa chceme vyhnúť spájkovaniu. Časté použitie napríklad pri osvetlení v jedálni či obývacích priestoroch kde sa zvyčajne používajú farebné aj biele LED pásiky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED konektory podľa typu pásika |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 30cm |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | Spojka, Prepojovací konektor pre LED pásiky, RGBW konektor |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 5 rokov |
Pre pripojenie RGBW LED pásikov so šírkou 12mm, bez potreby spájkovania
Medená dvojlinka 2×0,35 mm, 100 m. Biely flexibilný kábel s PVC izoláciou, ideálny pre LED pásiky a nízkonapäťové inštalácie do cca 3 A.
5m dlhý prepojovací káblik pre 4 pinové RGB LED pásiky, určený pre všetky SMD typy RGB LED pásikov
Konektor L krátky, zaklápavaci mechanizmus, pre jednoduché spájanie jednofarebných LED pásikov so šírkou do 10mm
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LedStar je slovenská značka profesionálneho LED osvetlenia špecializovaná na LED pásiky, 12V, 24V aj 230V LED pásy, LED neóny a hotové LED sady na mieru pre domácnosti, obchodné prevádzky aj priemyselné priestory. Od roku 2009 sa zameriava na spoľahlivé riešenia s dlhou životnosťou, vhodné na hlavné osvetlenie, dekoračné podsvietenie nábytku, kuchynských liniek, schodísk, výkladov a exteriéru.
V ponuke značky nájdete kvalitné COB a SMD LED pásiky, napájacie zdroje, RF a WiFi ovládače, bezspájkové konektory, pripájacie šnúry pre 230V LED pásy, hliníkové lišty a montážne príslušenstvo na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. LedStar kladie dôraz na praktické hotové sady aj konfigurátory, vďaka ktorým si zákazník vie vyskladať vlastnú LED sadu na mieru bez potreby elektrikárskych znalostí.
| Výrobná spoločnosť : | LedStar s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Duklianskych hrdinov 323/29 064 01 Stará Ľubovňa Slovenská republika |
| E-mail : | ledstar@ledstar.sk |

