Varta alkalická 40 ks AA 1,5V batéria, typ Industrial
Kód: BW10889B11Súvisiaci tovar
Elektrikárska izolačná páska pre bežné použitie s potrebou zaizolovanie miest spojov a pod.
Praktické balenie dvoch alkalických batérií VARTA AAA (1,5 V) ponúka spoľahlivý zdroj energie pre bežné domáce a kancelárske zariadenia. Ide o kvalitné články od renomovaného nemeckého výrobcu, ktoré vďaka alkalickej technológii poskytujú stabilný výkon a dlhú výdrž.
100ks príchytiek na pripevnenie káblikov a rôznych vodičov k podkladu pomocou klinčeka, priemer svorky 9mm
Číra bužírka teplom zmrštiteľná, 25mm šírka vhodná aj pre vloženie lišty s LED pásikom pre vytvorenie vodeodolného svietidla
Slúži ako podklad pod LED pásik pre odvedenie tepla. Dĺžka návinu na rolke je 50m. Odráža svetlo a chladí LED pásik.
Kvalitná samolepiaca páska od 3M výrobcu, páska s vysokou priľnavosťou a dlhou životnosťou, vhodná napríklad pre opätovné podlepeie LED pásika
Podrobný popis
40ks batéria alkalická 1,5V AA Varta, alkalická, nenabíjacia
Renomovaný Nemecký svetový výrobca kvalitných batérií, prémiová rada značkových alkalických batérií určených pre náročné aplikácie s vyššími odbermi
Cena je uvedená za 40 kusové originálne balenie.
Iné označenie LR6 / AA / R6 / MN 1500 / Mignon / AM3 / E91
Výborné parametre a pomer ceny za počet kusov
Vysoká kapacita 2950 mAh
O 10% vyššia kapacita ako u konkurenčných modelov
Nový, zlepšený optimalizovaný dizajn
Všetky spotrebiče určené pre napájanie tužkovými AA batériami, vrátane spotrebičov s väčšou spotrebou.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie, svorky, pásky a ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 5902216785427 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Napätie: | 1,5V |
| Rozmery: | 14,5x55mm |
| Typ: | AA tužková |
| Uvedená cena: | za 40ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Kapacita: | 1500mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

