3M Obojstranná samolepiaca páska, 5m
Kód: PASKA3MCSúvisiaci tovar
Číra bužírka teplom zmrštiteľná, 25mm šírka vhodná aj pre vloženie lišty s LED pásikom pre vytvorenie vodeodolného svietidla
40ks balenie batéria 1,5V AA varta, alkalická batéria Industrial určená pre náročné aplikácie s vyššími odbermi napríklad pre diaľkové ovládania a iné.
Bezskrutková páková svorka pre spojenie 3 vodičov. Rýchla montáž bez náradia, opakovane použiteľná, vhodná pre pevné aj lankové Cu vodiče. Certifikáty CE a RoHS.
Podrobný popis
Páska je objednaná vo výrobe, presný termín naskladnenia nepoznáme. Môžete si však objednať tiež kvalitný model Rebel, ktorý máme skladom.
V prípade záujmu o väčšie množstvo 3M pásky, prosíme nás kontaktovať, poskytneme dátum termínu naskladnenia.
Samolepiaca profesionálna Scotch 3M páska na podlepenie LED pásika.

Kvalitný produkt od Scotch 3m, svetovej jednotky vo výrobe lepiacich pások
Podrobné parametre
V niektorých situáciách nastáva potreba podlepiť LED pásik. Napr. ak pôvodne nalepený LED pásik odlepíme a chceme ho prilepiť na iné miesto. Alebo v prípade ak chceme prilepiť vode odolný LED pásik s krytím IP 68, ktorý sa štandardne prichytáva pomocou silikónových svoriek.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie, svorky, pásky a ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 5m |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Šírka: | 10mm |
| Typ: | Obojstranná lepiaca páska |
| Uvedená cena: | za 5m |
| Záruka: | 3 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
