EverActive CR2032, CR2025, CR2016 sada 8ks gombíkových lítiových batérii, 3V, blister
Kód: BW5669Súvisiaci tovar
Samolepiaca obojstranná páska v transparentnej farbe.Široké možnosti využitia. Napr. potreba podlepiť LED pásik. Napr. ak pôvodne nalepený LED pásik odlepíme a chceme ho prilepiť na iné miesto.
Batéria CR2025 pre diaľkové ovládania a iné elektronické zariadenia
Obojstranná samolepiaca páska z PUR peny so šírkou 9mm, hrúbkou 1mm a dĺžkou 5m
Podrobný popis
Blister, 8 ks gombíkové batérie lítiové 3V
Blister obsahuje batérie model:
CR2032 .. 4ks, priemer 20mm, hrúbka 3,2mm. Najčastejšie užívaný typ plochých gombíkových 3V batérií, predovšetkým pre diaľkové ovládače svetiel, najvyššia kapacita zo všetkých modelov CR
CR2025 .. 2ks, priemer 20mm, hrúbka 2,5mm. Vhodné pre väčšinu diaľkových ovládaní obdobne ako CR2032
CR2016 .. 2ks, priemer 20mm, hrúbka 1,6mm. Vhodné pre väčšinu diaľkových ovládaní obdobne ako CR2032

Renomovaný svetový výrobca kvalitných batérií
Praktická sada so všetkými typmi CR batérií, predovšetkým ak mate atypické zariadenia alebo ak nepoznáte model.
Všetky spotrebiče určené pre napájanie 3V plochými gombíkovými batériami vrátane DO.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie, svorky, pásky a ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Napätie: | 3V |
| Typ: | CR2032, CR2025, CR2016 |
| Výška: | 3,2mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Priemer: | 20mm |
| ? Kapacita, trvácnosť: | 210mAh, 150mAh, 75mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

