Elektrikárska plastová krabička podhľadová 75x37x40mm
Kód: TPA08780060Súvisiaci tovar
Elektrikárska izolačná páska pre bežné použitie s potrebou zaizolovanie miest spojov a pod.
Elektrikárska Wago inštalačná spojka vodičov, verzia s páčkou pre 5 káblov
Číra bužírka teplom zmrštiteľná, 25mm šírka vhodná aj pre vloženie lišty s LED pásikom pre vytvorenie vodeodolného svietidla
Samolepiaca obojstranná páska v transparentnej farbe.Široké možnosti využitia. Napr. potreba podlepiť LED pásik. Napr. ak pôvodne nalepený LED pásik odlepíme a chceme ho prilepiť na iné miesto.
Transparentný ochranný lak pre ochranu a izoláciu rôznych povrchov, vrátane elektronických súčiastok, nevynímajúc ani interiérové LED pásiky. Chráni a izoluje súčiastky pred poveternostnými vplyvmi a koróziou. Zabraňuje tiež vzniku blúdivých
1ks batéria 1,5V AA Getty, alkalická batéria pre náročné aplikácie s vyššími odbermi napríklad pre diaľkové ovládania a iné.
Slúži ako podklad pod LED pásik pre odvedenie tepla. Dĺžka návinu na rolke je 50m. Odráža svetlo a chladí LED pásik.
Bezskrutková páková svorka pre spojenie 3 vodičov. Rýchla montáž bez náradia, opakovane použiteľná, vhodná pre pevné aj lankové Cu vodiče. Certifikáty CE a RoHS.
Podrobný popis
Elektrikárska krabička montovaná na povrch, veko s aretáciou
Produkt známeho renomovaného nemeckého producenta
Podrobné parametre
Otváracie veko so zaklápacim mechanizmom bez nutnosti použitia skrutiek
Elektrikárske inštalácie s potrebou umiestnenie miest spojenia vodičov, súčiastok, komponentov zariadenia a pod., do odolnej ochrannej krabičky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie, svorky, pásky a ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Farba: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| Rozmery: | 75x37x40mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 5 rokov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

