Pohybový Infra senzor osvetlenia skriniek 6A 12/72W 24V/144W HS2
Kód: MC-WLA019Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Infra senzor pre snímanie pohybu osoby alebo mávnutie rukou.
Ovládač určený pre použitie s Bielym alebo iným jednofarebným LED pásikom.
Jednoduchá a rýchla inštalácia pripojením konektorov.
Ovládač reagujúci na pohyb, ovládanie bezdotykovou technológiou.
Reaguje na pohyb ruky resp. osoby v bezprostrednej blízkosti, následne zopne pripojene osvetlenie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Ovládače,senzory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Farba: | Grafit |
| Materiál: | Hliník |
| ? Max. menovitý prúd: | 6A |
| ? Max. povolené zaťaženie: | 12V/72W, 24V/144W |
| ? Prípustná teplota: | -20 až +60°C |
| Rozmery: | 38x16x8mm |
| ? Senzor: | Infra senzor |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Záruka: | 3 roky |
| ? Pohybový senzor, dosah detekcie: | 25cm |
| ? Použitie pre LED pásiky typu: | Biele, jednofarebné |
Moderný infračervený pohybový senzor s akustickým alarmom na efektívne stráženie priestoru v dome, na chodbe, v pivnici či v garáži. Jednoduchá montáž, napájanie na 9V batériu, dosah 8 metrov, signalizácia hlasitým zvukom.
Kompaktný pohybový PIR senzor PIR05 pre jednofarebné LED pásiky 12/24V umožní automaticky rozsvietiť svetlo pri priblížení osoby do vzdialenosti cca 1 m. Vďaka malým rozmerom a šírke 10 mm je ideálny na montáž priamo do hliníkovej lišty k LED pásiku – napríklad v chodbe, pod postelou, v skrini či v kúpeľni.
Vypínač pre zapínanie, vypínanie a nastavenie jasu svetla jednofarebných LED pásikov, funguje na princípe pohybu rukou do vzdialenosti cca 20 až 25 cm
Pohybový snímač vonkajší, PIR čidlo reaguje na teplo objektov v snímanom poli a tiež na ich pohyb, čierna farba
Pohybový senzor pre svetelný LED systém, určený pre všetky osvetlenia od 5v cez 12V až do 24V, s nastaviteľnou dobou osvetlenia, prepínač pre denný a nočný režim
Odolný senzor v kovovom puzdre s malými rozmermi, pre automatické rozsvietenie svetla po otvorení dvierok skrinky a vypnutie svetla po zatvorení dvierok, inštalácia zafixovaním do kovovej úchytky alebo samolepiacou páskou
Automatický PIR senzor pre LED pásiky s nastaviteľným časom svietenia a súmrakovým režimom – kompatibilný s 12 V (max. 72 W) a 24 V (max. 144 W) systémami, ideálne na montáž do hliníkových líšt.
Pohybový snímač na s odnímateľným a zapustiteľným PIR čidlom na 230V,vhodný pre spínanie všetkých druhov LED pásikov a iného osvetlenia, s nastaviteľnými parametrami vrátane doby svietenia
Pripojovací káblový zväzok pre pripojenie jednotlivých schodov ku ovládaču pohyblivého osvetlenia max. do počtu 16 schodov, pričom môže byť ľubovoľný LED pásik s počtom až 4 pinov
Nastaviteľný stropný pohybový senzor Brolux s napájaním 230 V. Umožňuje spínanie osvetlenia na základe pohybu a okolitého osvetlenia. Dosah detekcie až 6 m, výkon do 1200 W. Ideálny pre LED osvetlenie v interiéri – chodby, toalety, technické miestnosti.
Digitálny schodiskový ovládač RL‑RGB‑1 umožňuje efektné kaskádové rozsvietenie a zhasínanie RGB LED pásov alebo RGB svietidiel na 12V alebo 24V DC, a to až pre 16 stupňov schodiska. Dve PIR čidlá (hore a dole) a integrovaný súmrakový senzor zaistia, že sa RGB osvetlenie automaticky zapne len pri pohybe a v tme, čím šetrí energiu a zvyšuje komfort.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

