Brolux Napájací adaptérový zdroj 24V 8A 192W pre LED osvetlenie
Kód: BW047161Súvisiaci tovar
Jack pripájací konektor pre pripojenie káblikov jednofarebného LED pásika ku zdroju typu adaptér a pod.
Konektor 2.1x5.5 zo zdierkou typu male/samec s dlžkou káblika 100cm
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 3 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Podrobný popis
Napájací zdroj konštantného 24V napätia, pre LED pásiky a iné elektronické zariadenia a svietidlá aj veľké inštalácie s veľkým odberom až do 192W
Napájací adaptérový zdroj pre umiestnenie aj na stôl, s napájacou šnúrou do zásuvky.
Produkt známeho renomovaného producenta na trhu s LED osvetlením.
Vhodný pre všetky DC 24V zariadenia, vrátane LED pásikov na 24V alebo 24V LED neónov.
Výstupný DC kábel je ukončený štandardným napájacím jack konektor 2,1/5,5mm.
Vybavený všetkými ochrannými funkciami proti prepätiu, skratu či nechcenému prepólovaniu.
Zdroj vhodný aj pre použitie s LED pásikmi určenými pre stmievanie Ovládačmi,
Jednoduchý návod pripojenia LED pásika k adaptéru, aj tento článok nájdete na našom Blogu.
Uplatnenie v praxi
Všade kde potrebujeme 24V LED osvetlenie s väčším príkonom alebo na veľkej ploche, napájať priamo zo zásuvky. Napríklad aj pri nasvietení pracovnej dosky na kuchynskej linke s výkonovým silne svietiacím LED pásikom

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 5902808819165 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? DC konektor: | 5,5/2,1mm |
| ? Dĺžka kábla s DC konektorom: | 900mm |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 8A |
| Model zdroja: | Adapterový do zásuvky |
| ? Napájací kábel: | 1200mm |
| ? Napätie: | 24V |
| Rozmery: | 470x280x390mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 192W |
| Záruka: | 3 roky |
250W 12V Napájací montážny kovový spínaný zdroj so svorkovnicou, vysoký výkon bez ventilátora, vhodný aj pre svetelný LED systém
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
12V 36W Nábytkový model zdroja pre použitie s LED pásikmi na 12V, určené pre inštaláciu do nábytkov
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Ledstar stolný napájací adaptér 12V 46W je stabilizovaný zdroj ideálny pre bezpečné napájanie LED pásikov, osvetlení a elektronických zariadení v domácnosti aj kancelárii.
Impulzný stabilizovaný napájací zdroj SLIM 12V, 25W, 2A. Ideálny pre napájanie LED pásikov, LED modulov, elektronických zariadení, ktoré vyžadujú jednosmerné napätie 12V. Vďaka malým rozmerom, nízkej váhe a kovovej konštrukcii je zdroj vhodný aj na montáž do stiesnených alebo ťažko dostupných miest.
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Kompaktný 24V LED zdroj 60W s priemerom 58mm na montáž do inštalačnej krabičky pod omietku. Ideálne riešenie pre diskrétne napájanie LED pásikov a osvetlenia.
Kvalitný kovový LED zdroj EkoLight Premium s výkonom 200 W, výstupným napätím 24 V DC a krytím IP67 je určený na napájanie 24 V LED pásikov aj iných LED svietidiel v náročnejších podmienkach. Robustná kovová krabička, zalievaný vnútorný obvod a možnosť nastavenia výstupného prúdu zaručujú spoľahlivú prevádzku v interiéri aj exteriéri.
Profesionálny zdroj pre 24V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Interiérový napájací adaptér 12V 96W pre LED pásiky a svietidlá, určený na jednoduché pripojenie do 230V zásuvky.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený