Ovládač RGB LED pásikov 6A 12V-24V 72-144W, automat
Kód: BW6284Súvisiaci tovar
Elektrikárska Wago inštalačná spojka vodičov, verzia s páčkou pre 2 káble
Značkový interiérový RGB LED pásik s úsporným príkonom 7.2W/m pre bežné použitie s požiadavkou na zmenu farieb svetla
Podrobný popis
Automat pre zmenu farieb RGB LED pásikov, zmena farieb prebieha automaticky
Podrobné informácie
Ovládač s naprogramovaným režimom zmeny farieb v plynulých a skokovitých prechodoch farieb.
Nie je potrebné DO.
Uplatnenie v praxi
Pri použití v reklame alebo všade kde chceme upútať pozornosť zmenou farby.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED Ovládače a stmievače |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast, kov |
| ? Max. menovitý prúd: | 6A |
| ? Max. povolené zaťaženie: | 12V/72W, 24V/144W |
| ? Napätie: | 12V/24V |
| ? Prípustná teplota: | -20 až +60°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Pamäť nastavenia po vypnutí: | Áno |
| Záruka: | 3 roky |
| ? Dĺžka káblov: | 10cm |
| ? Použitie pre LED pásiky typu: | RGB |
Spínač do hliníkovej lišty pre zapínanie/vypínanie LED pásika dotykom priblížením dvierok, ak senzor detekuje prítomnosť predmetu, napríklad dvierok, svetlo je vypnuté, po otvorení dvierok sa svetlo zapne.
PUSH2‑3 je 3‑zónový bezdrôtový stmievač / vysielač pre jednofarebné LED svietidlá napájaný gombíkovou batériou CR2032, ktorý z bežného „zvonkáča“ urobí RF diaľkový ovládač pre MiBoxer 2,4 GHz prijímače a svietidlá. Podporuje 3 nezávislé zóny, veľmi jemné stmievanie v 4096 krokoch v rozsahu 0,1–100% a dosah ovládania až 30 m v interiéri
MiBoxer univerzálny smart ovládač pre digitálne (adresovateľné) IC LED pásiky – kompatibilný s RGB CCT, RGBW, RGB a jednokanálovými mono LED páskami s napájaním 5–24V DC (do 10A). Perfektný na dynamické svetelné efekty, synchronizáciu s diaľkovými ovládačmi a smart domácnosťou.
IRD ovládač určený pre 5V usb / TV RGB pásiky. Kontrolér s rádiofrekvenčným ovládačom so 17 tlačidlami.
Spínač určený pre zabudovanie do Al lišty. Ovládanie LED pásika dotykom na lištu na ľubovoľnom mieste pre LED pásiky do výkonu max 36W/12V.
Bezdrôtový RF ovládač a stmievač pre jednofarebné LED pásiky 12 V / 24 V (12 A) + s funkciou ovládania cez WiFi. Praktické diaľkové ovládanie s dotykovým stmievaním, ideálne pre ovládanie LED pásov až v 4 samostatných okruhoch. Spoľahlivý RF signál, pamäť posledného nastavenia, jednoduchá inštalácia.
Nástenný stmievač s diaľkovým ovládaním určený pre jednofarebné LED pásiky. Vhodný na povrch steny lebo na zapustenie do steny. Vypínač a stmievač s otočným ručným ovládaním aj diaľkovým ovládačom.
Zosilňovač MiLight PA4 rozšíri výkon vášho ovládača tak, aby bez problémov utiahol aj dlhé alebo viaceré vetvy LED pásikov na jednom okruhu. Zabraňuje poklesu jasu pri väčšej dĺžke pásu, podporuje napájanie 12 V aj 24 V a celkové zaťaženie až 15 A (180 W / 360 W).
Stmievač s výkonom až 360W pre 12V pásiky a 720Wpre 24V LED pásiky, určený pre Duálne CCT alebo pre jednofarebné bielo svietiace LED pásiky, určený pre použitie s Diaľkovými Ovládačmi od MiLight alebo MiBoxer, súčasne umožňuje pripojenie svetiel cez
Miniatúrny dotykový stmievač pre jednofarebné 12–24 V LED pásiky umožňuje zapnutie, vypnutie a plynulé stmievanie jednoducho dotykom ruky na hliníkovú lištu, v ktorej je pásik osadený. Ovládacia plocha nie je obmedzená na jedno miesto – dotyk funguje po celej dĺžke profilu (až do cca 3 m alebo pri vodivo prepojených viacerých lištách), pričom elektronika si pamätá posledné nastavený jas.
MiBoxer WL-Box2 umožňuje pripojenie existujúcich ovládačov (od MiLight alebo MiBoxer) ku WiFi sieti, tým umožní ovládanie svetiel mobilom.
Stmievač pre ovládanie jednofarebných vrátane bielych LED pásikov aj s veľkou dĺžkou a výkonom až do 240W pre 12V alebo 480W pre 24V
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
