SPERLL RF Diaľkové ovládanie k IC Digitálnym ovládačom, RB3
Kód: MCKON00005Súvisiaci tovar
Profi 24V RGBWW LED pásik IC DiGi Farebný FCOB LED pásik s LED vo veľkej hustote 784LED/m, COB diódy, mimoriadne svetelné efekty, riadenie každej diódy na pásiku, model pre najnáročnejších s vysokými požiadavkami na farby a na efekty
Profi 24V RGBWN LED pásik IC DiGi Farebný FCOB LED pásik s LED vo veľkej hustote 784LED/m, COB diódy, mimoriadne svetelné efekty, riadenie každej diódy na pásiku, pre najnáročnejších
Profi 24V RGBW digitálny FCOB LED pásik s mimoriadne hustým osadením 784 LED/m a individuálnym riadením každej diódy. Vytvára plynulé farebné aj biele svetelné efekty pre náročné inštalácie.
WiFi ovládač pre IC digitálne RGBW LED pásiky s procesorom WS2814
Podrobný popis
DO ovládač Sperll RB3, určený ku samostatným IC Digitálnym ovládačom ktoré sa predávajú bez DO
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED Ovládače a stmievače |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS, FCC |
| Materiál: | Plast, kov |
| ? Napätie: | 5V až 24V |
| Podporované procesory: | WS2812B, SM16703, SM16704, WS2811, UCS1903, SK6812, INK1003, UCS2904B |
| ? Prípustná teplota: | -20 až +60°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Typ komunikácie: | RF |
| ? Typ ovládača: | Dotykový |
| Verzia OS: | Android 6 a novší, iOS 11 a novší |
| ? Pamäť nastavenia po vypnutí: | Áno |
| Záruka: | 5 rokov |
| Batérie DO súčasťou: | Áno |
| ? Použitie pre LED pásiky typu: | IC Digitálne |
RF ovládač farieb pre RGBW LED pásiky. Prednastavené funkcie je možné aktivovať jednoduchým stlačením príslušného tlačidla DO, pre veľký výkon do 576W
Univerzálny WiFi a 2.4G ovládač MiBoxer FUT037W+ umožňuje komfortné ovládanie RGB, RGBW aj RGBCCT LED pásikov cez aplikáciu Tuya Smart, Amazon Alexa, Google Home alebo BLE. Podporuje hlasové príkazy, časovače, scény i jednoduché zapojenie.
RF dotykový čierny ovládač pre RGB LED pásiky (12 V/24 V), 18 A, dotykový farebný prstenec, tlačidlo pre rýchle biele svetlo.
Bezdrôtový RF stmievač s dotykovým diaľkovým ovládačom je určený pre jednofarebné LED pásiky 12/24V so záťažou až 8A. Umožňuje plynulé nastavenie jasu od 0 až po 100%, zapnutie/vypnutie a pamätá si posledné nastavenie aj po odpojení napájania, takže je ideálny pre kuchynské linky, podhľady aj nábytkové osvetlenie
Spínač do hliníkovej lišty pre zapínanie/vypínanie LED pásika dotykom priblížením dvierok, ak senzor detekuje prítomnosť predmetu, napríklad dvierok, svetlo je vypnuté, po otvorení dvierok sa svetlo zapne.
MiBoxer MLR1 je kompaktný RF stmievací kontrolér pre jednofarebné LED pásy 12–24 V DC s maximálnym výkonom 144 W. Ponúka 4096 úrovní plynulého stmievania v rozsahu 0,1–100%, bezdrôtové ovládanie 2,4 GHz s dosahom až 30 m a jednoduché zapojenie cez DC konektory 2,1×5,5 mm.
MiBoxer univerzálny smart ovládač pre digitálne (adresovateľné) IC LED pásiky – kompatibilný s RGB CCT, RGBW, RGB a jednokanálovými mono LED páskami s napájaním 5–24V DC (do 10A). Perfektný na dynamické svetelné efekty, synchronizáciu s diaľkovými ovládačmi a smart domácnosťou.
Bezdrôtový RF ovládač a stmievač pre jednofarebné LED pásiky 12 V / 24 V (12 A). Praktické diaľkové ovládanie s dotykovým stmievaním, ideálne pre ovládanie LED pásov až v 4 samostatných okruhoch. Spoľahlivý RF signál, pamäť posledného nastavenia, jednoduchá inštalácia.
MiBoxer C5 je elegantný 2,4 GHz RF ovládač navrhnutý pre RGB+CCT LED pásiky, ktorý zvláda riadiť až 4 samostatné zóny osvetlenia. Umožňuje voliť ľubovoľnú RGB farbu, plynule nastaviť teplotu bielej a jas a vytvárať tak komplexné svetelné scény s RGB+CCT pásmi v celom interiéri.
Dotykový spínač a stmievač pre LED pásiky, určený pre zabudovanie do pracovnej dosky, do skriniek, do zrkadiel či iných podkladov, s indikáciou, LED technológia dotykom na zapustený sklený LED vypínač v bielej farbe
WiFi ovládač pre IC digitálne LED pásiky, vysoká variabilita, podporuje veľké množstvo typov IC LED pásikov
IRD ovládač s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním RGB pásika, 24 tlačidlový model s malými rozmermi
MiBoxer panelový ovládač IC v čiernom prevedení je pokročilý dotykový smart ovládač na efektové riadenie digitálnych SPI LED pásikov (adresovateľné, s IC čipom), vhodný na interiérové ovládanie RGB, RGBW alebo Mono LED pásikov a rôzne osvetľovacie efekty.
Spínač do hliníkovej lišty pre zapínanie/vypínanie LED pásika dotykom priblížením dvierok, ak senzor detekuje prítomnosť predmetu, napríklad dvierok, svetlo je vypnuté, po otvorení dvierok sa svetlo zapne.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
