MWPower LED Napájací zdroj 24V 150W nábytkový model IP20
Kód: BW46416Súvisiaci tovar
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zásuvky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 1,5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Rozbočovacia trojžilová napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 1,5 m a prierezom vodičov 3×0,75 mm² je určená na pripojenie dvoch spotrebičov a svietidiel na sieť 230V. Na jednej strane má lisovanú sieťovú vidlicu, na druhej dva káble z ktorých ma každý tri voľné vodiče pripravené na pripojenie do svorkovnice alebo vypínača.
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 2 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
3m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra s pripojovacím 2 pinovým konektorom pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia na 230V do zásuvky
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Podrobný popis
Napäťový náhradný zdroj pre LED panely a iné LED svietidlá ktoré si vyžadujú napájanie 24V
Montážny plochý Flat zdroj so svorkovnicou pre priame pripojenie vodičov.
Produkt známeho renomovaného producenta na trhu s LED osvetlením.
S ochrannými funkciami proti preťaženiu a prepätiu.
Možné použitie aj pre LED pásiky kde chceme Ovládačmi meniť farby alebo jas.
Efektívny spôsob výstupného napätia transformáciou impulzov vysokej frekvencie.
Napájací zdroj s pripojovacími vodičmi a jeho pripojenie k LED pásiku, aj tento článok na našom Blogu
Uplatnenie v praxi
Montážny napájací zdroj s malými rozmermi v kompaktnom prevedení. Svorkovnica pre prívodné a výstupné vodiče je opatrená plastovou ochrannou krytkou, pre vyššiu bezpečnosť. Zdroj aj kvôli malým rozmerom s výhodou používaný pri osvetľovaní rôzneho nábytku:

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902808814108 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 6,25A |
| Model zdroja: | Kovový so svorkovnicou, Plochý Flat so svorkovnicou, Nábytkový zdroj, Úzky Slim zdroj so svorkovnicou |
| ? Napätie: | 24V |
| Rozmery: | 310x270x320mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 150W |
| Záruka: | 2 roky |
| Rozmerový typ zdroja: | Flat (plochý) |
Montážny Vodeodolný zdroj pre LED 24V, profesionálny zdroj Mean Well. Impulzný napájací zdroj LPV-150-24, 3 ročná záruka
200W 24V napájací zdroj pre LED pásiky, s krytím IP67, v kovovej krabičke, s možnosťou nastavenia výstupného prúdu.
300W 24V Napäťový montážny zdroj prevedení vhodný pre 24V LED pásiky či iné svietidlá. Zdroj v kovovej krabičke so svorkovnicou pre priame pripojenie 230V.
Kompaktný 12V LED zdroj 60W s priemerom 58mm na montáž do inštalačnej krabičky pod omietku. Ideálne riešenie pre diskrétne napájanie LED pásikov a osvetlenia.
30W 24V Montážny napäťový zdroj, trafo určené do montážnej elektrikárskej krabičky umiestňovanej do steny pod vypínač.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
