MWPower Napájací spínaný vode odolný LED zdroj 12V 30W IP67
Kód: BW1188Súvisiaci tovar
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zásuvky
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Predĺžená napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 3 m a prierezom vodičov 2×0,75 mm² je určená na priame pripojenie svietidiel a menších spotrebičov do zásuvky 230 V AC. Integrovaný kolískový vypínač na kábli umožňuje pohodlné ovládanie aj vtedy, keď je zásuvka mimo dosahu – ideálne pri lampách, ktoré stoja ďalej od steny.
2m dlhá biela trojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 3 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
3m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra s pripojovacím 2 pinovým konektorom pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia na 230V do zásuvky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 1,5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Podrobný popis
Napájací napäťový spínaný 12V kovový LED zdroj s vode odolným krytím
Produkt známeho renomovaného producenta na trhu s LED osvetlením.
Vhodný pre všetky LED pásiky, neóny či iné 12V akékoľvek LED zdroje svetla.
S ochrannými funkciami proti preťaženiu, skratu a s tepelnou poistkou.
Možné použitie aj pre LED pásiky kde Ovládačmi meníme farbu alebo intenzitu svetla.
Efektívny spôsob výstupného napätia transformáciou impulzov vysokej frekvencie.
Napájací vode odolný zdroj a jeho pripojenie k LED pásiku, aj tento článok na našom Blogu
Uplatnenie v praxi
Napäťový jednosmerný 12V zdroj pre osvetlenie, vrátane LED pásikov. Tvarom a rozmermi je prispôsobený na vloženie do elektrikárskej pod omietkovej inštalačnej krabičky. S výhodou je ho možné umiestniť napríklad priamo pod vypínač ktorým sa zapína LED osvetlenie. Zdroj je v kompaktnom prevedení s UP65 vode odolným krytím, vďaka tomu je ho možné použiť aj v priestoroch akými sú aj kúpeľne:
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5902216703308 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Oceľ + hliník + plast |
| ? Menovitý prúd: | 2,5A |
| Model zdroja: | Zdroj s vodičmi |
| ? Napätie: | 12V |
| Rozmery: | 221x29x31mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP67, vode odolný |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 30W |
| Záruka: | 2 roky |
| Rozmerový typ zdroja: | Slim (úzky) |
Kvalitný záložný napájací zdroj v uzamykateľnej kovovej skrinke pre bezpečné napájanie CCTV, alarmov a iných 12V zariadení. Zaistí stabilné napätie aj počas výpadku siete vďaka možnosti osadenia akumulátora (nie je súčasťou). Veľmi spoľahlivý – krytie výstupov, kontrola napájania, LED indikátory, jednoduché zapojenie.
300W 24V Napäťový montážny zdroj prevedení vhodný pre 24V LED pásiky či iné svietidlá. Zdroj v kovovej krabičke so svorkovnicou pre priame pripojenie 230V.
24W 12V IP20 napäťový impulzný LED zdroj Ultra úzke Slim prevedenie s malou šírkou a výškou.
Interiérový napájací napäťový zdroj pre pripojenie LED pásikov a svietidiel do 230V zásuvky
80W 12V Napäťový zdroj pre LED pásiky a svietidlá, vode odolné trafo. Vhodné aj do úzkych a stiesnených priestorov aj do exteriérov
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený