Brolux Napájací kovový montážny spínaný zdroj 24V 60W úzke Slim prevedenie IP20
Kód: BW012931Súvisiaci tovar
2m dlhá biela trojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Rozbočovacia trojžilová napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 1,5 m a prierezom vodičov 3×0,75 mm² je určená na pripojenie dvoch spotrebičov a svietidiel na sieť 230V. Na jednej strane má lisovanú sieťovú vidlicu, na druhej dva káble z ktorých ma každý tri voľné vodiče pripravené na pripojenie do svorkovnice alebo vypínača.
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 2 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Dvojžilový nízkonapäťový kábel v čierno‑červenom prevedení na prehľadné označenie plus/mínus. Medené pletené lanko 2×0,2 mm² pre dobrú vodivosť, ohybnosť a jednoduché vedenie okolo nábytku, v lištách či profiloch. Vhodný na napájanie LED pásikov, modulov a drobných DC spotrebičov pri 5–24 V, dvojlinka pre zaťaženie cca do 2A.
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 1,5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Podrobný popis
Napájací napäťový 12V zdroj pre napájanie LED osvetlenia a iných elektronických zariadení
Úzky Slim model kovového zdroja so svorkovnicou pre priame pripojenie vodičov.
Produkt známeho renomovaného producenta na trhu s LED osvetlením.
Vhodný pre všetky LED pásiky, neóny či iné 24V LED zdroje svetla.
S ochrannými funkciami proti preťaženiu, skratu a s prepäťovou ochranou.
Možné použitie aj pre LED pásiky kde chceme Ovládačmi meniť farby alebo jas.
Efektívny spôsob výstupného napätia transformáciou impulzov vysokej frekvencie.
Napájací zdroj a jeho pripojenie k LED pásiku, aj tento článok na našom Blogu
Uplatnenie v praxi
Vďaka konštantnému napätiu je zdroj vhodný pre napájanie nízkonapäťových elektronických zariadení vrátane LED zdrojov osvetlenia. Kovové prevedenie zabezpečí vysokú trvácnosť a dobré prevádzkové podmienky. Zdroj je vybavený svorkovnicou pre jednoduché a rýchle pripojenie káblov s prívodným 230V napätím, ako aj pre pripojenie káblov s výstupným 12V napätím. Zdroj je určený predovšetkým do priestorov mimo dosah užívateľa. Uplatnenie si nájde kdekoľvek pri inštalácií LED svetiel napríklad aj osvetlenia políc nad stolíkom v pracovni:

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5903002034002 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Kov |
| ? Menovitý prúd: | 4,16A |
| Model zdroja: | Kovový so svorkovnicou |
| ? Napätie: | 24V |
| Rozmery: | 188x47x35mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 100W |
| Záruka: | 2 roky |
| Rozmerový typ zdroja: | Slim (úzky) |
200W 24V napájací zdroj pre LED pásiky, s krytím IP67, v kovovej krabičke, s možnosťou nastavenia výstupného prúdu.
Interiérový napájací napäťový zdroj pre pripojenie LED pásikov a svietidiel do 230V zásuvky
30W 24V Montážny napäťový zdroj, trafo určené do montážnej elektrikárskej krabičky umiestňovanej do steny pod vypínač.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený