K.S.Z. LED Napájací zdroj 24V 24W nábytkový model IP20
Kód: ZL-M-24V-24WSúvisiaci tovar
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zásuvky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 2 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 1,5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Podrobný popis
Napäťový náhradný zdroj pre LED panely a iné LED svietidlá ktoré si vyžadujú napájanie 27-40V, s možnosťou stmievania svetla
Plastový montážny impulzný zdroj so chránenou svorkovnicou
S ochrannými funkciami proti preťaženiu a prepätiu.
Možné použitie aj pre LED pásiky kde chceme Ovládačmi meniť farby alebo jas.
Efektívny spôsob výstupného napätia transformáciou impulzov vysokej frekvencie.
Napájací zdroj s pripojovacími vodičmi a jeho pripojenie k LED pásiku, aj tento článok na našom Blogu
Uplatnenie v praxi
Montážny napájací zdroj s malými rozmermi v kompaktnom prevedení. Svorkovnica pre prívodné a výstupné vodiče je opatrená plastovou ochrannou krytkou, pre vyššiu bezpečnosť. Zdroj aj kvôli malým rozmerom s výhodou používaný pri osvetľovaní rôzneho nábytku:

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 1A |
| Model zdroja: | Kovový so svorkovnicou |
| ? Napätie: | 24V |
| Rozmery: | 116x46x30mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 24W |
| Záruka: | 2 roky |
| Rozmerový typ zdroja: | Flat (plochý) |
18W 24V Úzky a tenký LED zdroj pre pripojenie 24V LED pásiky na 230V napätie. Model s malými rozmermi pre uplatnenie aj v stiesnených priestoroch.
Kompaktný napájací zdroj na 24V DC s výkonom 50W (2,08A) v úzkom a plochom vyhotovení, vhodný pod a do nábytku. Pre napájanie 24V LED pásikov, svietidiel, senzorov a inteligentných domácich prvkov. Bezpečné použitie v interiéri (IP20), kvalitné svorky a stabilné napájanie pre dlhodobú prevádzku.
300W 24V Napäťový montážny zdroj prevedení vhodný pre 24V LED pásiky či iné svietidlá. Zdroj v kovovej krabičke so svorkovnicou pre priame pripojenie 230V.
30W 24V Montážny napäťový zdroj, trafo určené do montážnej elektrikárskej krabičky umiestňovanej do steny pod vypínač.
150W 12V Impulzný napäťový vode odolný zdroj Mean Well pre LED pásiky a LED svietidlá, zdroj s vysokým krytím IP67
80W 12V Napäťový zdroj pre LED pásiky a svietidlá, vode odolné trafo. Vhodné aj do úzkych a stiesnených priestorov aj do exteriérov
Profesionálny zdroj pre 24V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
12V 36W Nábytkový model zdroja pre použitie s LED pásikmi na 12V, určené pre inštaláciu do nábytkov
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
