Brolux Clark LED zdroj 36-63V 15-18W IP20
Kód: BW581Súvisiaci tovar
Elektrikárska Wago inštalačná spojka vodičov, verzia s páčkou pre 2 káble
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
3m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra s pripojovacím 2 pinovým konektorom pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia na 230V do zásuvky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 3 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Rozbočovacia trojžilová napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 1,5 m a prierezom vodičov 3×0,75 mm² je určená na pripojenie dvoch spotrebičov a svietidiel na sieť 230V. Na jednej strane má lisovanú sieťovú vidlicu, na druhej dva káble z ktorých ma každý tri voľné vodiče pripravené na pripojenie do svorkovnice alebo vypínača.
2m dlhá biela trojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Podrobný popis
špeciálny napäťový zdroj pre svietidlá alebo LED pásiky s napájaním 36 až 63V
Model s výstupným konektorom, pasuje k nemu napríklad Napájací DC konektor 2.1 x5.5mm samec
Napájací zdroj s pripojovacími vodičmi a jeho pripojenie k LED pásiku, aj tento článok na našom Blogu
Uplatnenie v praxi
Zdroj pre uplatnenie napríklad pri svietidlách či osvetlení nábytku

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902216700185 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 0,3A |
| Model zdroja: | Zdroj s vodičmi |
| ? Napätie: | 36-63V |
| Rozmery: | 65x35x15mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Špeciálne funkcie: | Konektor |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 15-18W |
| Záruka: | 2 roky |
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Interiérový napájací napäťový zdroj pre pripojenie LED pásikov a svietidiel do 230V zásuvky
24W 12V IP20 napäťový impulzný LED zdroj Ultra úzke Slim prevedenie s malou šírkou a výškou.
Napájací montážny zdroj v kovovej skrinke s možnosťou uzamknutia, vhodné aj do exteriéru pre uloženie kabeláže a ďalšieho príslušenstva.
18W 24V Úzky a tenký LED zdroj pre pripojenie 24V LED pásiky na 230V napätie. Model s malými rozmermi pre uplatnenie aj v stiesnených priestoroch.
100W 24V Zdroj pre LED svietidlá a LED pásiky, v kovovej krabičke so svorkovnicou. Slim prevedenie aj pre menšie priestory.
Napájací zdroj pre LED svietidlá s prevádzkovým napätím od 12V do 24V
Úzko profilový, plochý LED zdroj SLIM 24V 300W (12,5A) s kovovým telom, vhodný na napájanie LED pásikov, modulov a elektroniky v miestach s obmedzeným priestorom. Má stabilizovaný výstup, účinné odvetranie a ochranu proti skratu, preťaženiu aj prepätiu.
Profesionálny zdroj pre 24V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený