Pohybový mikrovlnný senzor DIPII nastaviteľné parametre 230V/300W
Kód: BW92Podrobný popis
Vysoko citlivý mikrovlnný senzor pohybu so stmievačom, s nastaviteľnými parametrami.
Svetelný senzor umožňuje automaticky ovládať osvetlenie v miestnosti. Zariadenie obsahuje vysokofrekvenčný mikrovlnný senzor (5,8 GHz) snímajúci pohyb a senzor snímajúci intenzitu svetla. Automatizácia vám umožňuje šetriť energiu, pretože svetlo sa môže rozsvietiť len vtedy, keď zariadenie zaznamená pohyb od súmraku do úsvitu. Detekcia pohybu je možná aj cez sklo a dokonca aj tenké steny a niektoré dvere.
Podrobná špecifikácia:
Typ snímača: Mikrovlnný
Uhol snímania: 180/360°
Citlivosť snímania: 2LUX (noc), 10LUX, 50LUX, 2000LUX - nastaviteľné
Spotreba: 0,2mW
Doba oneskorenia vypnutia: 5s, 30s, 1min, 5 min, 10min, 20min, 30min - nastaviteľné
Vzdialenosť detekcie: 5-15m v miestnosti - nastaviteľné
Odporúčaná montážna výška: 1,5-3,5m




Dodatočné parametre
| Kategória: | LED Ovládače a stmievače |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902216786523 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Dosah: | 5 - 15m |
| Materiál: | Plast, kov |
| ? Max. menovitý prúd: | 1,3A |
| ? Max. povolené zaťaženie: | 230V/300W |
| ? Napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| ? Prípustná teplota: | -20 až +60°C |
| ? Senzor: | Mikrovlnný senzor |
| Stmievateľné: | Áno |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Záruka: | 2 roky |
| ? Doba svietenia: | 30s, 5s, 1min, 5min, 10min, 20min, 30min |
| ? Použitie pre LED pásiky typu: | Biele, jednofarebné |
| Stmievanie: | 1-10V |
| Detekčný uhol: | 360° / 180° |
| Regulácia citlivosti senzora: | 2lux, 10lux, 50lux, 2000lux |
| Spotreba energie: | <0,2mW |
| Stand-by periody: | 10s, 1min, 5min, 10min, 30min, 1hod |
| Detekčný rozsah: | 10%, 50%, 75%, 100% |
| Frekvencia: | 5,8GHz CW radar, ISM Band |
| Výška inštalácie: | Stena:1,5m-3,5m, Strop:2-8m |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
