MWPower Napájací napäťový vode odolný LED zdroj 12V 30W IP67
Kód: BW9781Súvisiaci tovar
3m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Rozbočovacia trojžilová napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 1,5 m a prierezom vodičov 3×0,75 mm² je určená na pripojenie dvoch spotrebičov a svietidiel na sieť 230V. Na jednej strane má lisovanú sieťovú vidlicu, na druhej dva káble z ktorých ma každý tri voľné vodiče pripravené na pripojenie do svorkovnice alebo vypínača.
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
2m dlhá biela trojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Dvojžilový nízkonapäťový kábel v čierno‑červenom prevedení na prehľadné označenie plus/mínus. Medené pletené lanko 2×0,2 mm² pre dobrú vodivosť, ohybnosť a jednoduché vedenie okolo nábytku, v lištách či profiloch. Vhodný na napájanie LED pásikov, modulov a drobných DC spotrebičov pri 5–24 V, dvojlinka pre zaťaženie cca do 2A.
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zásuvky
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 1,5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Podrobný popis
Napájací napäťový spínaný 12V kovový LED zdroj s vode odolným krytím
Produkt známeho renomovaného producenta na trhu s LED osvetlením.
Vhodný pre všetky LED pásiky, neóny či iné 12V akékoľvek LED zdroje svetla.
S ochrannými funkciami proti preťaženiu, skratu a s tepelnou poistkou.
Možné použitie aj pre LED pásiky kde Ovládačmi meníme farbu alebo intenzitu svetla.
Efektívny spôsob výstupného napätia transformáciou impulzov vysokej frekvencie.
Napájací vode odolný zdroj a jeho pripojenie k LED pásiku, aj tento článok na našom Blogu
Uplatnenie v praxi
Napäťový jednosmerný 12V zdroj pre osvetlenie, vrátane LED pásikov. Tvarom a rozmermi je prispôsobený na vloženie do elektrikárskej pod omietkovej inštalačnej krabičky. S výhodou je ho možné umiestniť napríklad priamo pod vypínač ktorým sa zapína LED osvetlenie. Zdroj je v kompaktnom prevedení s UP65 vode odolným krytím, vďaka tomu je ho možné použiť aj v priestoroch akými sú aj kúpeľne

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5902216703315 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 2,5A |
| Model zdroja: | Zdroj s vodičmi |
| ? Napätie: | 12V |
| Rozmery: | 150x42x30mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP67, vode odolný |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 30W |
| Záruka: | 2 roky |
| Rozmerový typ zdroja: | Zdroj s vodičmi |
Interiérový napájací napäťový zdroj pre pripojenie LED pásikov a svietidiel do 230V zásuvky
Profesionálny stabilizovaný zdroj PREMIUM SUPER SLIM s výstupom 12V DC, maximálnym výkonom až 400 W a prúdom do 33 A. Tento zdroj je ideálny pre napájanie LED pásikov, úsporných svietidiel a akýchkoľvek elektronických zariadení vyžadujúcich stabilné jednosmerné 12V napätie. Vďaka extra úzkej kovovej konštrukcii a malej váhe sa zmestí aj do úzkych priestorov, LED profilov, nábytku či rozvádzača.
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
12V 36W Nábytkový model zdroja pre použitie s LED pásikmi na 12V, určené pre inštaláciu do nábytkov
250W 12V Napájací montážny kovový spínaný zdroj so svorkovnicou, vysoký výkon bez ventilátora, vhodný aj pre svetelný LED systém
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
