MasterLED Napájací impulzný zdroj na DIN lištu RAIL-45W-24V
Kód: ML9110Súvisiaci tovar
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 3 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Rozbočovacia trojžilová napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 1,5 m a prierezom vodičov 3×0,75 mm² je určená na pripojenie dvoch spotrebičov a svietidiel na sieť 230V. Na jednej strane má lisovanú sieťovú vidlicu, na druhej dva káble z ktorých ma každý tri voľné vodiče pripravené na pripojenie do svorkovnice alebo vypínača.
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zásuvky
Predĺžená napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 3 m a prierezom vodičov 2×0,75 mm² je určená na priame pripojenie svietidiel a menších spotrebičov do zásuvky 230 V AC. Integrovaný kolískový vypínač na kábli umožňuje pohodlné ovládanie aj vtedy, keď je zásuvka mimo dosahu – ideálne pri lampách, ktoré stoja ďalej od steny.
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Podrobný popis
Napájací impulzný 24V DIN zdroj pre LED svetlo a iné elektronické zariadenia
Zdroj určený pre umiestnenie na DIN lištu s ističovým profilom.
Produkt od renomovaného producenta MasterLED.
Vhodný pre všetky LED pásiky, neóny či iné 24V LED zdroje svetla.
S ochrannými funkciami proti prepätiu, skratu či prepólovaniu.
Vhodný aj pre LED pásiky s Ovládačmi, určenými pre stmievanie.
Uplatnenie v praxi
Zdroj na DIN lištu sa umiestňuje do rozvodnej skrine s lištami. Je to profesionálne ideálne riešenie umiestnenia zdroja, na ktorý je ale kvôli káblovým rozvodom treba myslieť už pri výstavbe či prerábke domu. Zdroj umožňuje pripojenie a napájanie elektronických zariadení vrátane LED zdrojov svetla. Môže sa jednať aj o bežné osvetlenie priestorov zníženého stropu v byte či dome

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5904703018261 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast, kov |
| ? Menovitý prúd: | 1,88A |
| Model zdroja: | Na DIN lištu |
| ? Napätie: | 24V |
| ? Prípustná teplota: | -40 až +70°C |
| Rozmery: | 52x58.5x92.5mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 45W |
| Záruka: | 3 roky |
12V 36W Nábytkový model zdroja pre použitie s LED pásikmi na 12V, určené pre inštaláciu do nábytkov
Montážny Vodeodolný zdroj pre LED 24V, profesionálny zdroj Mean Well. Impulzný napájací zdroj LPV-150-24, 3 ročná záruka
18W 24V Úzky a tenký LED zdroj pre pripojenie 24V LED pásiky na 230V napätie. Model s malými rozmermi pre uplatnenie aj v stiesnených priestoroch.
30W 24V Montážny napäťový zdroj, trafo určené do montážnej elektrikárskej krabičky umiestňovanej do steny pod vypínač.
80W 12V Napäťový zdroj pre LED pásiky a svietidlá, vode odolné trafo. Vhodné aj do úzkych a stiesnených priestorov aj do exteriérov
Ledstar stolný napájací adaptér 12V 46W je stabilizovaný zdroj ideálny pre bezpečné napájanie LED pásikov, osvetlení a elektronických zariadení v domácnosti aj kancelárii.
100W 24V napájací zdroj pre LED pásiky, s krytím IP67, v kovovej krabičke, s možnosťou nastavenia výstupného prúdu.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený