MasterLED Napájací impulzný zdroj na DIN lištu RAIL-30W-24V
Kód: ML9108Súvisiaci tovar
Dvojžilový nízkonapäťový kábel v čierno‑červenom prevedení na prehľadné označenie plus/mínus. Medené pletené lanko 2×0,2 mm² pre dobrú vodivosť, ohybnosť a jednoduché vedenie okolo nábytku, v lištách či profiloch. Vhodný na napájanie LED pásikov, modulov a drobných DC spotrebičov pri 5–24 V, dvojlinka pre zaťaženie cca do 2A.
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
3m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 3 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
3m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra s pripojovacím 2 pinovým konektorom pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia na 230V do zásuvky
Podrobný popis
Napájací impulzný 24V DIN zdroj pre LED svetlo a iné elektronické zariadenia
Zdroj určený pre umiestnenie na DIN lištu s ističovým profilom.
Produkt od renomovaného producenta MasterLED.
Vhodný pre všetky LED pásiky, neóny či iné 12V LED zdroje svetla.
S ochrannými funkciami proti prepätiu, skratu či prepólovaniu.
Vhodný aj pre LED pásiky s Ovládačmi, určenými pre stmievanie.
Uplatnenie v praxi
Zdroj na DIN lištu sa umiestňuje do rozvodnej skrine s lištami. Je to profesionálne ideálne riešenie umiestnenia zdroja, na ktorý je ale kvôli káblovým rozvodom treba myslieť už pri výstavbe či prerábke domu. Zdroj umožňuje pripojenie a napájanie elektronických zariadení vrátane LED svetelných zdrojov akými sú napr. LED pásiky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5904703018247 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast, kov |
| ? Menovitý prúd: | 1,25A |
| Model zdroja: | Na DIN lištu |
| ? Napätie: | 24V |
| ? Prípustná teplota: | -40 až +70°C |
| Rozmery: | 34,5x58,5x92,5mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 30W |
| Záruka: | 3 roky |
| ? Trieda ochrany zariadení pre úrazom. el.prúdom: | II |
24W 12V IP20 napäťový impulzný LED zdroj Ultra úzke Slim prevedenie s malou šírkou a výškou.
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
12V 20W Interiérový stolný napäťový napájací zdroj pre pripojenie LED pásikov a LED svietidiel pracujúcich pod jednosmerným 12V napätím
Profesionálny zdroj pre 24V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Profesionálny zdroj pre 24V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
70W Regulovaný zdroj s výstupným napätím od 3V do 42V, úzke prevedenie s malými rozmermi.
12V 36W Nábytkový model zdroja pre použitie s LED pásikmi na 12V, určené pre inštaláciu do nábytkov
60W 24V napájací zdroj pre LED pásiky, s krytím IP67, v kovovej krabičke, s možnosťou nastavenia výstupného prúdu.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
