MiLight RF ovládač CCT Duálnych LED pásikov 12A 12V/144W 24V/288W, FUT035
Kód: FUT035MSúvisiaci tovar
MiLight ovládač pre RGB, RGBW, RGB Duálne a pre RGB+CCT LED pásiky, s držiakom, určený pre použitie s MiLight alebo MiBoxer kontrolérmi
MiLight FUT092 diaľkový ovládač pre RGB, RGBW, RGB Duálne a pre RGB+CCT LED pásiky, určený pre MiLight alebo MiBoxer
MiLight OB3 Nástenný panelový ovládač farebných RGB/RGBW LED pásikov, určený pre použitie s MiLight alebo MiBoxer kontrolérmi/ovládačmi
Podrobný popis
Rádiofrekvenčný ovládač určený pre ovládanie CCT pásikov.
Ovládač je určený pre spárovanie s niektorým z DO. Ideálny pre ovládanie CCT LED pásikov použitých vo viacerých okruhoch alebo vo viacerých miestnostiach. K ovládaču je potrebné dokúpiť niektoré z Diaľkových Ovládaní od MilIght alebo MiBoxer. Na výber je niekoľko modelov. K jednému ovládaču je možné pripojiť/spárovať, neobmedzený počet ovládačov, tu si môžete pozrieť článok Ovládanie viacerých LED pásikov jedným ovládačom. Diaľkové ovládanie sa dokupuje samostatne. Je to preto, aby si každý mohol vybrať aký model diaľkového ovládania mu bude vyhovovať najviac. Toto riešenie tiež umožňuje zakúpiť si aj viac viac diaľkových ovládačov a priradiť ich k jednému ovládaču.
Špecifikácie : Vstupné napätie: 12-24V, Max. výstupný prúd: 6A na jeden farebný kanál. Max. zaťaženie celkom na výstupe: Max. 10A. Frekvencia: 2,4GHz. Rozmery: 85x45x22mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED Ovládače a stmievače |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Dosah: | 20m |
| ? Frekvencia komunikácie: | 2,4GHz |
| Materiál: | Plast, kov |
| ? Max. menovitý prúd: | 12A |
| ? Max. povolené zaťaženie: | 12V/144W, 24V/288W |
| ? Prípustná teplota: | -20 až +60°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Typ komunikácie: | RF |
| ? Pamäť nastavenia po vypnutí: | Áno |
| Záruka: | 5 rokov |
| ? Použitie pre LED pásiky typu: | RGB |
MiLight ovládač pre RGB, RGBW, RGB Duálne a pre RGB+CCT LED pásiky, s držiakom, určený pre použitie s MiLight alebo MiBoxer kontrolérmi
MiLight FUT092 diaľkový ovládač pre RGB, RGBW, RGB Duálne a pre RGB+CCT LED pásiky, určený pre MiLight alebo MiBoxer
MiLight OB3 Nástenný panelový ovládač farebných RGB/RGBW LED pásikov, určený pre použitie s MiLight alebo MiBoxer kontrolérmi/ovládačmi
Bezdrôtový RF ovládač a stmievač pre jednofarebné LED pásiky 12 V / 24 V (12 A). Praktické diaľkové ovládanie s dotykovým stmievaním, ideálne pre ovládanie LED pásov až v 4 samostatných okruhoch. Spoľahlivý RF signál, pamäť posledného nastavenia, jednoduchá inštalácia.
RF ovládač s elegantným čiernym dizajnom a dotykovým farebným prstencom pre jednoduché ovládanie RGB LED pásikov. Ponúka funkciu rýchleho zapnutia bieleho svetla a je dodávaný s montážnym držiakom, vysoký výkon do 432W
EPS002 je kompaktný IR senzorový modul, ktorý v lište nahrádza klasický vypínač – LED pásik zapínaš a vypínaš jednoduchým mávnutím ruky nad senzorom, bez dotyku a mechanických tlačidiel. Pri dlhšom podržaní ruky aspoň 2 sekunky, umožňuje plynulé stmievanie a vďaka pamäti si po vypnutí pamätá naposledy nastavený jas, takže po opätovnom zapnutí sa svetlo vráti do rovnakého režimu.
Dotykový spínač a stmievač pre LED pásiky, určený pre zabudovanie do pracovnej dosky, skrinky, zrkadla alebo iného podkladu, s indikáciou, LED technológia dotykom na zapustený sklený LED vypínač v lesklej striebornej farbe
Univerzálny diaľkový ovládač MiBoxer C1 pre LED pásy Mono a CCT s 2,4GHz technológiou. Ponúka magnetický držiak, reguláciu jasu a teploty farby až na 30 m.
Sada MiBoxer FUT037SA+ kombinuje 3v1 LED prijímač a bezdrôtový nástenný diaľkový ovládač pre ovládanie RGB, RGBW aj RGB+CCT LED pásikov napájaných 12–24 V DC (max. 12 A). Umožňuje plynule meniť farbu, jas aj teplotu bielej, spúšťať dynamické režimy a ovládať viac zón pomocou 2,4 GHz RF signálu s dosahom približne 30 m.
RF Ovládač RGB alebo RGBW farebných LED pásikov na 12V alebo 24V, prevedenie v čiernej farbe, dokáže samostatne ovládať viac LED pásikov, konkrétne vie zapínať až 4 okruhy LED svetiel
Elegantný biely RF otočný ovládač pre 230V LED pásy s plynulým stmievaním. Funguje pre jednoduché ovládanie viacerých prijímačov, bezdrôtová komunikácia, pamäť nastavenia.
Pohybový snímač, senzor pohybu určený pre umiestnenie do podhľadov, citlivý infračervený senzor s nastaviteľnými parametrami
IRD ovládač s pripojovacími konektormi, s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním RGB pásika na princípe infra vĺn s potrebou priamej viditeľnosti, určený výhradne pre 12V .
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
