Brolux Napájací kovový vode odolný LED zdroj 12V 150W IP67
Kód: BW3178Súvisiaci tovar
Elektrikárska Wago inštalačná spojka vodičov, verzia s páčkou pre 2 káble
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zásuvky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 1,5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Dvojžilový nízkonapäťový kábel v čierno‑červenom prevedení na prehľadné označenie plus/mínus. Medené pletené lanko 2×0,2 mm² pre dobrú vodivosť, ohybnosť a jednoduché vedenie okolo nábytku, v lištách či profiloch. Vhodný na napájanie LED pásikov, modulov a drobných DC spotrebičov pri 5–24 V, dvojlinka pre zaťaženie cca do 2A.
2m dlhá biela trojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
3m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra s pripojovacím 2 pinovým konektorom pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia na 230V do zásuvky
3m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Podrobný popis
Napájací 12V LED kovový zdroj s vysokým výkonom a vode odolnou ochranou
Kovový montážny vode odolný impulzný zdroj so vstupnými a výstupnými vodičmi.
Produkt známeho renomovaného producenta na trhu s LED osvetlením.
Vhodný pre všetky LED pásiky, neóny či iné 12V akékoľvek LED zdroje svetla.
S ochrannými funkciami proti preťaženiu, skratu a s tepelnou poistkou.
Možné použitie aj pre LED pásiky kde Ovládačmi meníme farbu alebo intenzitu svetla.
Efektívny spôsob výstupného napätia transformáciou impulzov vysokej frekvencie.
Napájací vode odolný zdroj a jeho pripojenie k LED pásiku, aj tento článok na našom Blogu
Uplatnenie v praxi
Všade kde sa očakáva vlhkosť alebo prašné prostredie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 5902216717985 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Kov |
| ? Menovitý prúd: | 12,5A |
| Model zdroja: | Zdroj s vodičmi |
| ? Napätie: | 12V |
| Rozmery: | 226x50x25mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP67, vode odolný |
| Špeciálne funkcie: | Dva vodiče na výstupe |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 150W |
| Záruka: | 2 roky |
264W 2V Kvalitný výkonný zdroj od špičkového producenta Mean Well. IP65 vode odolné prevedenie, napájací impulzný napäťový zdroj pre LED pásiky na 12VC, vysoká kvalita, všetky prvky ochrany
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Profesionálny zdroj pre 24V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Profesionálny zdroj pre 24V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
200W 24V napájací zdroj pre LED pásiky, s krytím IP67, v kovovej krabičke, s možnosťou nastavenia výstupného prúdu.
Úzko profilový, plochý LED zdroj SLIM 24V 300W (12,5A) s kovovým telom, vhodný na napájanie LED pásikov, modulov a elektroniky v miestach s obmedzeným priestorom. Má stabilizovaný výstup, účinné odvetranie a ochranu proti skratu, preťaženiu aj prepätiu.
Napájací zdroj pre LED svietidlá s prevádzkovým napätím od 12V do 24V
24W 12V IP20 napäťový impulzný LED zdroj Ultra úzke Slim prevedenie s malou šírkou a výškou.
12V 36W Nábytkový model zdroja pre použitie s LED pásikmi na 12V, určené pre inštaláciu do nábytkov
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený