Brolux Napájací adaptérový zdroj 24V 1A 24W
Kód: BW4045Súvisiaci tovar
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 2 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Dvojžilový nízkonapäťový kábel v čierno‑červenom prevedení na prehľadné označenie plus/mínus. Medené pletené lanko 2×0,2 mm² pre dobrú vodivosť, ohybnosť a jednoduché vedenie okolo nábytku, v lištách či profiloch. Vhodný na napájanie LED pásikov, modulov a drobných DC spotrebičov pri 5–24 V, dvojlinka pre zaťaženie cca do 2A.
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
3m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra s pripojovacím 2 pinovým konektorom pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia na 230V do zásuvky
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
3m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Rozbočovacia trojžilová napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 1,5 m a prierezom vodičov 3×0,75 mm² je určená na pripojenie dvoch spotrebičov a svietidiel na sieť 230V. Na jednej strane má lisovanú sieťovú vidlicu, na druhej dva káble z ktorých ma každý tri voľné vodiče pripravené na pripojenie do svorkovnice alebo vypínača.
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Podrobný popis
Napájací zdroj konštantného 24V napätia, pre LED pásiky a iné elektronické zariadenia a svietidlá
Napájací adaptérový zdroj pre umiestnenie aj na stôl, s napájacou šnúrou do zásuvky.
Vhodný pre všetky DC 24V zariadenia, vrátane LED pásikov na 24V alebo 24V LED neónov.
Výstupný DC kábel je ukončený štandardným napájacím jack konektor 2,1/5,5mm.
Vybavený všetkými ochrannými funkciami proti prepätiu, skratu či prepólovaniu.
Zdroj vhodný aj pre použitie s LED pásikmi určenými pre stmievanie Ovládačmi,
Jednoduchý návod pripojenia LED pásika k adaptéru, aj tento článok nájdete na našom Blogu.
Uplatnenie v praxi
24V zdroj typu adaptér do zásuvky, umožňuje pripojenie a napájanie všetkých DC jednosmerných elektronických zariadení vrátane LED zdrojov svetla. Tento model je v praxi používaný napríklad na napájanie kratších zapojení 24V LED pásikov. Jeho prevedenie umožňuje jeho zapojenie do zásuvky a umiestnenie aj na viditeľnom mieste. Bežným príkladom je jeho použitie pri osvetlení pracovného stolíka alebo aj políc.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902216703162 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? DC konektor: | 5,5/2,1mm |
| ? Dĺžka kábla s DC konektorom: | 900mm |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 1A |
| Model zdroja: | Adapterový do zásuvky |
| ? Napájací kábel: | 1000mm |
| ? Napätie: | 24V |
| Rozmery: | 79x65x53mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 24W |
| Záruka: | 2 roky |
500W 12V Napäťový impulzný zdroj v kovovej krabičke so svorkovnicou pre LED pásiky a LED svietidlá na 12V. Trafo v kovovej krabici so svorkovnicou
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
60W 24V napájací zdroj pre LED pásiky, s krytím IP67, v kovovej krabičke, s možnosťou nastavenia výstupného prúdu.
60W 12V Vode odolný montážny impulzný zdroj pre LED svietidlá a všetky LED pásiky na 12V. Ultra úzke Slim prevedenie s malými rozmermi.
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
80W 12V Napäťový zdroj pre LED pásiky a svietidlá, vode odolné trafo. Vhodné aj do úzkych a stiesnených priestorov aj do exteriérov
100W 12V Vode odolný montážny impulzný zdroj pre LED svietidlá a všetky LED pásiky na 12V. Úzke prevedenie s malými rozmermi a vysokým výkonom.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
