Brolux LED Napájací zásuvkový zdroj 5V 1A
Kód: BW010004Súvisiaci tovar
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Dvojžilový nízkonapäťový kábel v čierno‑červenom prevedení na prehľadné označenie plus/mínus. Medené pletené lanko 2×0,2 mm² pre dobrú vodivosť, ohybnosť a jednoduché vedenie okolo nábytku, v lištách či profiloch. Vhodný na napájanie LED pásikov, modulov a drobných DC spotrebičov pri 5–24 V, dvojlinka pre zaťaženie cca do 2A.
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 1,5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 3 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá biela trojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Podrobný popis
Napací zásuvkový napäťový 5V LED zdroj pre priame pripojenie do zásuvky
Zásuvkový napájací adaptér, zdroj konštantného 5V napätia.
Vhodný pre všetky LED pásiky určené na 5V napájacie napätie či iné LED svietidlá na 5V.
Štandardný výstupný napájací jack konektor 2,1/5,5mm, na kábli.
S ochrannými funkciami proti prepätiu, skratu či prepólovaniu.
Vhodný aj pre LED pásiky s Ovládačmi, určenými pre stmievanie.
Pripojenie LED pásika k adaptéru, aj tento článok na našom Blogu.
Uplatnenie v praxi
Zdroj typu adaptér do zásuvky, umožňuje pripojenie a napájanie elektronických zariadení vrátane zdrojov svetla, pomocou štandardnej 230V zásuvky. V jednoduchosti a univerzálnosti použitia sú adaptéry do zásuvky ideálnou voľbou pre bežné jednoduché inštalácie osvetlenia LED pásikmi. Optimálny pre využitie v stiesnených priestoroch pre priame pripojenie do zásuvky

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? DC konektor: | 5,5/2,1mm |
| ? Dĺžka kábla s DC konektorom: | 1000mm |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 1A |
| Model zdroja: | Adapterový do zásuvky |
| ? Napätie: | 5V |
| Rozmery: | 75x77x25mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 5W |
| Záruka: | 2 roky |
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Napájací zdroj 12V 45W pre LED pásy a osvetlenie. Stabilizovaný výstup, tichá prevádzka, vhodný na domáce aj profesionálne použitie.
Profesionálny zdroj pre 24V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
18W 24V Úzky a tenký LED zdroj pre pripojenie 24V LED pásiky na 230V napätie. Model s malými rozmermi pre uplatnenie aj v stiesnených priestoroch.
100W 24V napájací zdroj pre LED pásiky, s krytím IP67, v kovovej krabičke, s možnosťou nastavenia výstupného prúdu.
Interiérový napájací napäťový zdroj pre pripojenie LED pásikov a svietidiel do 230V zásuvky
Kompaktný 12V LED zdroj 60W s priemerom 58mm na montáž do inštalačnej krabičky pod omietku. Ideálne riešenie pre diskrétne napájanie LED pásikov a osvetlenia.
80W 12V Napäťový zdroj pre LED pásiky a svietidlá, vode odolné trafo. Vhodné aj do úzkych a stiesnených priestorov aj do exteriérov
250W 12V Napájací montážny kovový spínaný zdroj so svorkovnicou, vysoký výkon bez ventilátora, vhodný aj pre svetelný LED systém
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený