Brolux LED Napájací napäťový zdroj 12V 100W vode odolný IP67
Kód: BW12963Súvisiaci tovar
Elektrikárska Wago inštalačná spojka vodičov, verzia s páčkou pre 2 káble
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zásuvky
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
3m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra s pripojovacím 2 pinovým konektorom pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia na 230V do zásuvky
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Rozbočovacia trojžilová napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 1,5 m a prierezom vodičov 3×0,75 mm² je určená na pripojenie dvoch spotrebičov a svietidiel na sieť 230V. Na jednej strane má lisovanú sieťovú vidlicu, na druhej dva káble z ktorých ma každý tri voľné vodiče pripravené na pripojenie do svorkovnice alebo vypínača.
3m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Podrobný popis
LED napájací 12V napäťový plastový vode odolný zdroj s prívodnými vodičmi
Kompaktné prevedenie zdroja s vysokým IP67 krytím s ochranou pred vodou a prachom.
Produkt známeho renomovaného producenta na trhu s LED osvetlením.
Vhodný pre všetky LED pásiky, neóny či iné 12V LED zdroje svetla.
S ochrannými funkciami proti preťaženiu a prepätiu.
Možné použitie aj pre LED pásiky kde chceme Ovládačmi meniť farby alebo jas.
Efektívny spôsob výstupného napätia transformáciou impulzov vysokej frekvencie.
Napájací zdroj s pripojovacími vodičmi a jeho pripojenie k LED pásiku, aj tento článok na našom Blogu
Uplatnenie v praxi
Montážny napájací zdroj s vodičmi na vstupe aj výstupe. Kompaktné prevedenie v kovovom odolnom obale. Veľmi mala šírka a výška zdroja , tzv. ultra slim prevedenie vhodné aj do veľmi stiesnených priestorov. Uplatnenie pri LED osvetlení všade kde sa klasické rozmery zdroja nehodia, napr. do priestorov kúpeľne pri osvetľovaní rôznych časti nábytku či priestorov kúpeľne

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 5902216799202 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 8,33A |
| Model zdroja: | Ultra úzky Slim s vodičmi |
| ? Napätie: | 12V |
| Rozmery: | 165x42x34mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP67, vode odolný |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 100W |
| Záruka: | 2 roky |
Interiérový napájací adaptér 12V 96W pre LED pásiky a svietidlá, určený na jednoduché pripojenie do 230V zásuvky.
Napájací montážny zdroj v kovovej skrinke s možnosťou uzamknutia, vhodné aj do exteriéru pre uloženie kabeláže a ďalšieho príslušenstva.
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
24W 12V IP20 napäťový impulzný LED zdroj Ultra úzke Slim prevedenie s malou šírkou a výškou.
Prémiový spínaný zdroj 24V 400W v ultra tenkom vyhotovení spája vysoký výkon s veľmi úzkou kovovou konštrukciou, vďaka čomu sa zmestí aj do úzkych podhľadov, líšt a nábytkových plôch. Výstup 24V DC, prúd 16,6 A a praktické pružinové svorky z neho robia ideálne riešenie pre napájanie dlhších a výkonnejších LED pásov či iných 24 V zariadení.
150W 12V Impulzný napäťový vode odolný zdroj Mean Well pre LED pásiky a LED svietidlá, zdroj s vysokým krytím IP67
100W 24V napájací zdroj pre LED pásiky, s krytím IP67, v kovovej krabičke, s možnosťou nastavenia výstupného prúdu.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený