Brolux Clark LED zdroj 54-84V 18-24W IP20
Kód: BW582Súvisiaci tovar
Elektrikárska Wago inštalačná spojka vodičov, verzia s páčkou pre 2 káble
Rozbočovacia trojžilová napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 1,5 m a prierezom vodičov 3×0,75 mm² je určená na pripojenie dvoch spotrebičov a svietidiel na sieť 230V. Na jednej strane má lisovanú sieťovú vidlicu, na druhej dva káble z ktorých ma každý tri voľné vodiče pripravené na pripojenie do svorkovnice alebo vypínača.
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá biela trojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 1,5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
3m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Predĺžená napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 3 m a prierezom vodičov 2×0,75 mm² je určená na priame pripojenie svietidiel a menších spotrebičov do zásuvky 230 V AC. Integrovaný kolískový vypínač na kábli umožňuje pohodlné ovládanie aj vtedy, keď je zásuvka mimo dosahu – ideálne pri lampách, ktoré stoja ďalej od steny.
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 2 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Podrobný popis
Špeciálny napäťový zdroj pre svietidlá alebo LED pásiky s napájaním 54 až 84V
Model s výstupným konektorom, pasuje k nemu napríklad Napájací DC konektor 2.1 x5.5mm samec
Napájací zdroj s pripojovacími vodičmi a jeho pripojenie k LED pásiku, aj tento článok na našom Blogu
Uplatnenie v praxi
Zdroj pre uplatnenie napríklad pri svietidlách či osvetlení nábytku

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902216700185 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 0,3A |
| Model zdroja: | Zdroj s vodičmi |
| ? Napätie: | 54-84V |
| Rozmery: | 85x36x20mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Špeciálne funkcie: | Konektor |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 18-24W |
| Záruka: | 2 roky |
30W 24V Montážny napäťový zdroj, trafo určené do montážnej elektrikárskej krabičky umiestňovanej do steny pod vypínač.
200W 24V napájací zdroj pre LED pásiky, s krytím IP67, v kovovej krabičke, s možnosťou nastavenia výstupného prúdu.
300W 12V Napäťový montážny kovový LED impulzný zdroj v kovovej krabičke s riadeným ventilátorom pre svetelný LED systém
Kompaktný napájací zdroj na 24V DC s výkonom 50W (2,08A) v úzkom a plochom vyhotovení, vhodný pod a do nábytku. Pre napájanie 24V LED pásikov, svietidiel, senzorov a inteligentných domácich prvkov. Bezpečné použitie v interiéri (IP20), kvalitné svorky a stabilné napájanie pre dlhodobú prevádzku.
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený